Новини‎ > ‎

Події 20-23.02.2015

опубліковано 23 лют. 2015 р., 05:57 Відділ інформації   [ оновлено 11 жовт. 2016 р., 04:33 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

        23.02.2015 у виконавчому комітеті міської ради під головуванням першого заступника міського голови І.Самойдюка, за участю представників Енергодарського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, міського відділу управління СБУ, працівників міських служб, підприємців, керівників навчальних закладів міста, ЗМІ відбулася інформаційно-роз'яснювальна нарада щодо протидії диверсійній, шпигунській та терористичній діяльності.

    Іван Гнатович зауважив, що ситуація в державі вимагає постійного безперервного контролю за станом правопорядку, аналізу оперативної інформації та своєчасного реагування. Насамперед було наголошено на необхідності проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи в трудових колективах стосовно протидії антидержавній діяльності та можливої терористичної загрози.

    - Від уважності, пильності, свідомості кожного з нас залежить спокій та безпека нашого стратегічно важливого міста, - підкреслив І.Самойдюк.

    Начальник Енергодарського МВ ГУМВС України в Запорізькій області А.Петренчук нагадав про необхідність забезпечення відеоспостереження по місту з метою профілактики правопорушень, злочинності, оперативного контролю за криміногенною ситуацією. Камери відеоспостереження вже розташовані на території блокпосту при в'їзді до міста та Енергодарського міського об'єднаного військового комісаріату. Для забезпечення злагодженої системи контролю та безпеки у місті, за сприяння представників бізнесу планується встановити відеоспостереження на території об'єктів торгівлі, на центральних вулицях, у громадських місцях.

    У місті продовжують цілодобово працювати чергові телефони “гарячої лінії” міського відділу СБУ та МВ ГУМВС, на які жителі міста можуть звернутися із повідомленнями щодо виявлення випадків загроз державній безпеці, сепаратистських проявів, загроз терористичного характеру та інших питань.

    Загалом, як зазначив Іван Гнатович, в Енергодарі налагоджена ефективна взаємодія всіх служб міста у напрямку протидії та запобігання надзвичайних ситуацій, вжиття профілактичних заходів у цьому напрямку.


     21.02.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика взяв участь у зустрічі Президента України Петра Порошенка із адміністративно-господарським активом області під час робочої поїздки у Запоріжжя. У ході зустрічі Голова держави представив нового керівника обласної державної адміністрації – Валентина Михайловича Резніченка.

   Діалог влади з народом

    23.02.2015 перший заступник міського голови І.Самойдюк здійснив прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 11 осіб з питань, що стосувалися налагодження роботи системи опалення, якості роботи комунальних служб, надання матеріальної допомоги, покращення житлових умов. На всі запитання мешканці міста отримали вичерпні відповіді.

   Заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

    20.02.2015 у фойє МПК “Сучасник” відбувся вечір пам'яті Героїв Небесної Сотні. Участь у заході взяли виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика, заступник міського голови П.Богдан, депутати міської ради, представники духовенства, члени Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, учні загальноосвітніх та позашкільних закладів міста, вихованці Школи джур, волонтери, громадські активісти.

    Енергодарці пригадали доленосні події минулого року, переглянули відеохроніку подій та громадських акцій, які проводилися у місті, заслухали спогади учасника Майдану В.Гетіна та учасників Народного Віче родину Бєлік. З промовою до присутніх звернулися настоятель храму на ім'я ікони Божої Матері “Призри на смирення” о.Володимир Іваненко та настоятель Свято-Покровського храму о.Володимир Лещук.

    Енергодарський активіст К.Табакаєв, який з березня 2014 року несе службу у зоні АТО, подякував небайдужим жителям міста за підтримку військовослужбовців та віру у перемогу.

    Хвилиною мовчання, під виконання пісні “Пливе кача” енергодарці вшанували пам'ять загиблих під час Революції Гідності.

    Під час заходу завідувач музею МПК “Сучасник” Т.Христиченко презентувала Книгу пам'яті з фотопортретами Героїв Небесної Сотні. Книга зберігатиметься у музеї палацу культури.

    По завершенню заходу на площі перед МПК “Сучасник” біля пам'ятника Т.Г.Шевченку настоятель каплиці Святого Йосипа Обручника Української Греко-Католицької церкви провів панахиду за загиблими. Енергодарці запалили свічки, вшановуючи пам'ять Героїв Небесної Сотні.


Діяльність громадських організацій

    21.02.2015 представники міського осередку ВО “Самопоміч” та Енергодарського Союзу Православної молоді взяли участь в обласній майстерні для громадських організацій та волонтерських рухів “Сила в єдності”, організатором якої виступив Запорізький обласний центр молоді. Мета заходу - спілкування, обмін досвідом та навчання представників молодіжних громадських організацій області задля спільного вирішення актуальних проблем у молодіжному середовищі.

    У рамках заходу відбувся тренінг з питань міжнародного співробітництва, грантів та проектів для молодіжних громадських організацій, волонтерських рухів студентського та учнівського самоврядування, активної молоді.