Новини‎ > ‎

Події 20-22.02.2016

опубліковано 22 лют. 2016 р., 05:43 Відділ інформації   [ оновлено 23 лют. 2016 р., 22:55 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    22.02.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулася апаратна нарада, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний. Павло Олексійович поінформував про пріоритетні напрямки роботи міської влади, доповів про хід виконання важливих для життєдіяльності міста питань.
    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 22 звернення. Основна проблематика звернень, що надходили, стосувалася якості надання житлово-комунальних послуг, вирішення житлових питань, соціального захисту.
    Всі комунальні підприємства міста працюють у штатному режимі.

    22.02.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулося перше засідання робочої групи з опрацювання питання щодо будівництва багатоповерхового житлового будинку у м.Енергодарі. Представники інвестора ТОВ “Ф.Л.Франко” П.Богдан та С.Макушенко повідомили, що фірма-інвестор готова взяти на себе зобов'язання щодо будівництва будинку на земельній ділянці по вул.Молодіжній, 16-д на пайових засадах. Підприємці надали орієнтовний проект забудови для розгляду членам робочої групи.
    За підсумками засідання було вирішено опрацювати питання щодо визначення кількості осіб, що стоять на обліку та потребують поліпшення житлових умов, на основі чого буде розроблено проект будівництва, визначено кількість поверхів, під'їздів та квартир. Павло Олексійович наголосив на необхідності передбачити у проекті можливість виділення житла для працівників бюджетних установ, а також для учасників АТО та членів їх сімей.

Заходи до Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні
    20.02.2016 за ініціативи громадських активістів — членів громадської організації “Об'єднання учасників АТО та волонтерів” відбувся вечір вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні. Близько 100 енергодарців, серед яких -  члени сімей загиблих учасників АТО, представники духовенства, Цивільного корпусу “Азов”, демобілізовані учасники АТО, громадські активісти, волонтери, зібралися біля пам'ятного знаку загиблим учасникам АТО “Герої нашого часу”.
    З промовою до присутніх звернулися голова Центру допомоги учасникам АТО, волонтер К.Стаценко, депутат міської ради І.Морщавка.
    Енергодарці пригадали доленосні події минулого року, переглянули відеохроніку подій на Майдані та фотознімки часів Революції Гідності. Свої виступи присутнім подарували юні артистки Е.Хлепітько та Д.Трошина.
    Світлу пам'ять українців, які загинули захищаючи цілісність та незалежність України, присутні вшанували хвилиною мовчання. Всі разом заспівали Державний Гімн України. Учасники заходу запалили свічки, віддаючи данину пам'яті полеглим, та поклали квіти до пам'ятного знаку.
    Під час заходу проводився благодійний збір коштів, у ході якого було зібрано 2681 грн. Кошти будуть направлені на придбання палива для поїздки волонтерів до зони АТО.

Гуманітарна політика

  
 
20.02.2016 у м.Запоріжжя пройшов всеукраїнський фестиваль "Таланти Хортиці". Фестиваль проходив  у семи вікових категоріях. Участь у ньому взяли 87 чоловік. Енергодар представляла вихованка студії "Діти сонця" ЕНВК №5, учениця 11-В класу Є.Мариніна (керівник - Г.Авдєєва). Євгенія посіла ІІ місце. Дівчина - призер всеукраїнського фестивалю "Таланти твої, Україно", призер міжнародного фестивалю "Дивосвіт".
    20.03.2016 старшокласники
хору студії "Діти сонця" візьмуть участь у фіналі обласного фестивалю "Мій спів тобі, рідний край".