Новини‎ > ‎

Події 19.08.2015

опубліковано 19 серп. 2015 р., 05:14 Відділ інформації   [ оновлено 19 серп. 2015 р., 05:15 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    19.08.2015 під головуванням заступника начальника управління освіти О.Ржевської відбулася нарада керівників навчальних закладів, у ході якої були розглянуті питання щодо звітності на початок навчального року; стану планування освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти в ЕНВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ» №6; готовності навчальних закладів до нового навчального року та осінньо-зимового періоду; результативності роботи логопедичних пунктів.

Молодіжна політика
   
13-14.08.2015 делегація з м.Енергодара у складі спеціаліста відділу у справах сім'ї та молоді міської ради В.Макаренко, волонтера СФ «Школа волонтерів» ЕМЦСССДМ В.Сеніч, керівника волонтерського сектору Центру дитячої та юнацької творчості, Клубу юних моряків В.Месеврі, настоятеля греко-католицької церкви О.Варницького взяли участь у ІІ обласному форумі-майстерні для молодіжних громадських організацій Запорізької області «Молоді та незалежні» до Дня незалежності України. Організаторами заходу виступили управління молоді у справах молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації та КУ «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради.
    У рамках проведення майстерні близько 30 представників молодіжних громадських організацій області прийняли участь у семінарі Міжнародного республіканського інституту «Підвищення взаємодії між політичними партіями та громадськими організаціями для вироблення більш ефективної політики», на якому викладачі Інституту політичної освіти провели тренінги з політичної освіти та її зв’язку із ефективною діяльністю громадських організацій, практичні заняття із розробки спільних проектів між політичними партіями та громадськими організаціями.
    На форумі-майстерні до уваги молодих активістів було представлено Дорожню карту реформування молодіжної сфери, Концепцію Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки. Також учасники майстерні прийняли участь у обговоренні заходів Обласної цільової програми «Молодь Запорізького краю» на 2015-2019 роки.
    По завершенню заходу учасники отримали сертифікати.