Новини‎ > ‎

Події 19.05.2016

опубліковано 19 трав. 2016 р., 21:27 Відділ інформації   [ оновлено 23 трав. 2016 р., 03:34 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
            19.05.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. До порядку денного було включено 14 основних питань та 3 додаткових, з усіх прийняті відповідні рішення. 
    Члени виконавчого комітету заслухали звіт директора комунального підприємства КП “Ритуал” В.Гаврюшкіна про роботу підприємства за 2015 рік.  КП протягом звітного періоду спрацювало з прибутком у розмірі 0,36 тис.грн. За цей період підприємством було отримано доходів на суму 1 695,32 тис.грн. (при плановому показнику — 2 506,03 тис.грн.), з них: 246,17 тис. — дохід від надання ритуальних послуг, 1 302,78 тис. - бюджетне фінансування на утримання та охорону цвинтаря. За період з січня до грудня 2015 року підприємством надано 909 одиниць послуг. Фактичний показник доходної частини менше запланованого на 810,71 тис.грн. Середньооблікова чисельність працівників за рік складає 22,5 чоловік, з них 16,5 — робочих, 6 — керівників, спеціалістів та службовців. 
  
    Міський голова повідомив членам виконкому про завершення аудиту  фінансово-господарської діяльності КП “Ритуал”, за результатами якого роботу підприємства визнано незадовільною через неефективне управління. На підприємстві існує заборгованість із виплати заробітної плати працівникам, які несуть службу у зоні АТО. Як  наголосив Павло Олексійович, результати проведеного аудиту будуть передані до правоохоронних органів для проведення розслідування. За результатами розгляду питання вирішено доручити директору КП “Ритуал” надати пояснення щодо зауважень та порушень, виявлених за результатами проведеної аудиторської перевірки  на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради у червні поточного року,  затвердження звіту директора КП перенести на наступне засідання виконавчого комітету, рекомендувати міському голові не погоджувати подовження контракту з директором КП «Ритуал» В.Гаврюшкіним до моменту розгляду його вищезазначених пояснень, а також виконавчому комітету міської ради звернутись до правоохоронних органів з приводу порушених питань. 
  
    Одне з питань порядку денного стосувалося врегулювання тарифів на перевезення пасажирів у маршрутних автобусах загального користування та обґрунтованості компенсації з міського бюджету витрат на перевезення пільгових категорій населення. У ході обговорення депутат міської ради І.Морщавка висловив пропозицію придбати за рахунок бюджету автобуси та передати повноваження з перевезення пасажирів одному з комунальних підприємств міста. Павло Олексійович наголосив на недоцільності та економічній необґрунтованості такого кроку. Від депутата міської ради А.Дубкова надійшла пропозиція встановити у маршрутках спеціальні сканери та налагодити систему електронних карток для обліку пільговиків, які користуються транспортом. Як повідомив міський голова, управлінням комунальної власності проведено економічний аналіз тарифів на перевезення пасажирів, у тому числі, пільгових категорій. На основі проведеного аналізу, а також результатів обстеження пасажиропотоків, що проводилися фахівцями Запорізького національного технічного університету у березні поточного року, рішенням виконавчого комітету затверджено вартість однієї поїздки на автобусних маршрутах по місту у розмірі 4,00 грн., до (від) міського пляжу та прохідної ВП ЗАЕС — 5,00 грн.
    За материнську самовідданість, народження та виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку виконавчим комітетом прийнято рішення порушити клопотання перед Запорізькою облдержадміністрацією про представлення до присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” жительці Енергодара, матері сімох дітей Надії Струпінській. Цього ж дня у Запорізькій ОДА голова облдержадміністрації К.Бриль привітав 22 багатодітні жінки запорізької області з присвоєнням їм указом Президента України Почесного звання “Мати-героїня”, серед яких — жителька Енергодара, мати п'ятьох дітей Олена Федорова. 
  
    Виконавчим комітетом затверджено заходи щодо підготовки навчально-виховних закладів до нового 2016-2017 навчального року, а також прийнято рішення щодо роботи з 01.06.2016 до 21.06.2016 на базі ЕЗОШ№2, ЕЗОШ №4 та ЕЗОШ №7 пришкільних таборів з денним перебуванням.  
  
    Рішенням виконавчого комітету заборонено продаж алкогольних напоїв, а також напоїв у скляній тарі під час проведення масових заходів з нагоди святкування Дня міста, а саме: з 10.00 10.06.2016 до 01.00 11.06.2016 та з 15.00 11.06.2016 до 01.00 12.06.2016 у деяких торговельних точках міста, розміщених на території проведення масових заходів у встановлений час.

        19.05.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулося засідання Ради оборони міста за участю представників правоохоронних органів, силових структур, управління НС та ЦЗН, Енергодарського міського об'єднаного військового комісаріату. Учасники наради обговорили питання проведення призову на строкову військову службу, чергування на блок-посту №1 при в'їзді до міста, а також обстеження ґрунтових доріг з прилеглих населених пунктів.