Новини‎ > ‎

Події 19.05.2015

опубліковано 19 трав. 2015 р., 05:55 Відділ інформації   [ оновлено 3 лист. 2016 р., 06:41 ]
 Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    19.05.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод провів оперативну нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів, на якій були обговорені питання щодо криміногенної ситуації у місті, визначення напрямків роботи щодо протидії злочинності, зміцнення законності та правопорядку. За інформацією начальника Енергодарського МВ ГУМВС у Запорізькій області А.Петренчука ситуація в Енергодарі повністю контрольована та стабільна.

Гуманітарна політика

    19.05.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод відвідав позашкільний навчальний заклад Енергодарську Малу академію наук та взяв участь в урочистому заході, присвяченому завершенню навчального року “Королі наук-2015”. Сергій Федорович привітав учнів з перемогами у міському та обласному етапах науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та побажав учням успіхів у подальшому навчанні.
    Почесною грамотою Департаменту освіти та науки Запорізької ОДА секретар ради нагородив переможницю Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, ученицю Енергодарського багатопрофільного ліцею М.Лихо, яка представляла на конкурсі Запорізьку область. Марина — багаторазовий учасник та переможець численних обласних творчих та інтелектуальних конкурсів. Досягати визначних успіхів, представляючи Енергодар на високому рівні, їй допомагає керівник М.Зозуленко.
    Сергій Федорович подякував директорові МАН Ж.Погорелій за особистий внесок в інтелектуальний розвиток учнівської молоді та побажав закладу нових перемог та наукових досягнень. До привітань приєдналася директор Науково-методичного центру управління освіти С.Букреєва, яка подякувала батькам учнів та викладачам за допомогу та підтримку у науково-дослідницькій роботі.
    Переможці обох етапів конкурсу-захисту та їх наукові керівники були відзначені грамотами департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації, грамотами управління освіти Енергодарської міської ради та листами подяки Малої академії наук.

    19.05.2015 керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.Біряк взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 20-річного ювілею Центру естетичного виховання “Selebretis” у МПК “Сучасник”. Володимир Васильович привітав трудовий колектив та вихованців закладу, подякував викладачам гуртків Центру за цінний внесок у розвиток та виховання обдарованої молоді, вручив директору ЕНВК №5, на базі якого розміщено Центр, О.Зеленській квіти та пам'ятний подарунок.

    Вихованці, випускники та педагоги закладу разом з гостями пригадали основні віхи історії Центру. Свято продовжилося концертною програмою за участю вихованців закладу та дитячих творчих колективів.