Новини‎ > ‎

Події 19.04.2016

опубліковано 19 квіт. 2016 р., 06:23 Відділ інформації   [ оновлено 20 квіт. 2016 р., 06:03 ]
 Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
19.04.2016 під головуванням виконувача обов'язків міського голови О.Гордевича відбулася нарада з питання проведення призову громадян України на строкову військову службу та набору на службу за контрактом. 
Учасники заходу обговорили робочі питання щодо організації підготовки та проведення призову на строкову військову службу навесні поточного року та стан військового обліку військовозобов’язаних у місті.
Військовий комісар Енергодарського міського об'єднаного комісаріату С.Тищенко наголосив на необхідності активізації агітаційно-роз'яснювальної роботи серед жителів міста стосовно переваг проходження військової служби за контрактом. Сергій Олександрович підкреслив, що від виконання планів щодо залучення громадян до контрактної армії залежать обсяги майбутньої хвилі мобілізації.
За результатами проведеної наради видано відповідні доручення з покращення роботи у напрямку підготовки до проведення призову на строкову військову службу та популяризації служби за контрактом.
  


19.04.2016 відбулося друге засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у місті 46-ї річниці з дня заснування міста Енергодара. Члени оргкомітету обговорили орієнтовний план культурно-масових, молодіжних та спортивних заходів, запланованих у місті з нагоди свята, та внесли ряд пропозицій до нього. Серед основних заходів: урочисті збори, нагородження кращих працівників підприємств та закладів міста, конкурсно-розважальні заходи, концертна програма, тощо. Окрім того, у рамках святкування Дня міста заплановано проведення зльоту байкерів “Мотохвилі-2016”. 
За результатами засідання Олег Іванович надав працівникам структурних підрозділів доручення щодо організаційного, інформаційного та матеріально-технічного забезпечення проведення Дня міста, акцентувавши увагу на необхідності широкого використання державної символіки під час свята, обмеження торгівлі алкогольними напоями у місцях, де проходитимуть масові заходи.

Діалог влади з громадськістю
19.04.2016 у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради депутат Запорізької обласної ради О.Сагайдачний провів особистий прийом громадян. Під час прийому звернулися 3 особи з питань, що стосувалися надання матеріальної допомоги, відміни рішення виконавчого комітету міської ради, вирішення питання щодо порушення правил користування житловими будинками. З усіх питань були надані вичерпні відповіді, деякі були поставлені на особистий контроль депутата для подальшого вирішення.

Гуманітарна політика
        19.04.2016  Науково-методичним центром управління освіти на базі ЕНВК №5  проведено теоретико-практичний семінар директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з теми: “Створення оптимальних умов для розвитку життєвих компетентностей учнів в школі-комплексі”.
  
У ході семінару були обговорені теоретичні питання щодо оптимізації умов для розвитку життєвих компетентностей учнів та вихованців. Про досвід роботи колективу ЕНВК №5 у даному напрямку розповіла директор закладу О.Зеленська. Під час управлінського практикуму учасники семінару відвідали уроки, заняття гуртків, стали учасниками майстер-класів. Директори навчальних закладів отримали рекомендації щодо оптимізації умов для розвитку життєвих компетентностей учнів та вихованців.
Всі присутні високо оцінили організаційно-методичний рівень підготовки міського теоретико-практичного семінару, який забезпечив підвищення рівня управлінської компетентності керівників навчальних закладів.