Новини‎ > ‎

Події 19.03.2015

опубліковано 19 бер. 2015 р., 07:08 Відділ інформації   [ оновлено 16 лист. 2016 р., 23:23 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    19.03.2015 було заплановано продовження роботи чергової 34 сесії Енергодарської міської ради шостого скликання. Більшість депутатів до конференц-залу не з'явилися. У сесійній залі були присутні 6 депутатів міської ради, депутат Запорізької обласної ради П.Тичук, працівники виконавчого комітету, представники ЗМІ.
    Виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика прокоментував та дав власну оцінку подіям, які відбулися. Він зауважив, що через ігнорування деякими депутатами засідання сесії питання перерозподілу бюджетних коштів досі не затверджено, отже значна кількість міських соціальних програм залишається без фінансування. Начальник фінансового управління міської ради О.Денисенко повідомила, що кошти для виплати заробітної плати працівникам комунальних підприємств закладені у бюджет тільки на І квартал поточного року, неприйняття змін до бюджету міста призведе до затримки виплат зарплатні комунальникам.
    Про дату продовження сесії буде повідомлено додатково.

    19.03.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради П.Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.
    До порядку денного було включено 25 питань, з усіх прийняті відповідні рішення. Члени виконавчого комітету затвердили план роботи виконкому на ІІ квартал 2015р., звіт про роботу міської Координаційної ради  з питань протидії соціальним хворобам у 2014р., звіт про роботу адміністративної комісії за минулий рік, тощо.
    Одне з основних питань, розглянутих у ході засідання, стосувалося тимчасового застосування тарифів на перевезення пасажирів. Рішенням виконавчого комітету з 01.04.2015 до 01.07.2015 вартість проїзду за одну поїздку на міських автобусних пасажирських маршрутах встановлена у розмірі 4,00 грн. по місту та 5,00 грн. до (від) прохідної ВП «Запорізька АЕС». Для пільгової категорії громадян вартість проїзду за один рейс протягом вказаного періоду залишиться без змін: 3,00 грн. по місту та 4,00 грн. до (від) прохідної ВП «ЗАЕС». Окрім того, кількість пільгових місць у громадському транспорті скорочена до п'яти. Управлінню комунальної власності доручено здійснювати моніторинг за вартістю бензину: у разі суттєвого здешевлення палива внести зміни до договорів на перевезення пасажирів з фізичними особами-підприємцями щодо зменшення вартості проїзду.
    Окрім того, керівництву УКВ та КП “Підприємство комунальної власності” доручено розглянути питання щодо можливості функціонування по місту автобусу, який здійснюватиме безкоштовне перевезення пасажирів пільгових категорій на автобусних маршрутах загального користування.


Гуманітарна політика

    19.03.2015 у спортивному залі ЕНВК №5 відбувся ІІ міський тур Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». Спортсменів привітали заступник начальника управління освіти О.Ржевська та директор ЕНВК №5 О.Зеленська.

    У змаганнях взяли участь 7 команд ЗНЗ міста - переможці шкільних етапів. Учасники продемонстрували високий рівень підготовки у п’яти конкурсах на спритність, майстерність, винахідливість. За результатами змагань перемогла команда ЕБЛ, ІІ місце посіла команда ЕНВК №5, ІІІ - ЕЗОШ №4.

    Переможці конкурсу представлятимуть Енергодар на зональному етапі.