Новини‎ > ‎

Події 19.02.2015

опубліковано 19 лют. 2015 р., 23:21 Відділ інформації   [ оновлено 22 лют. 2015 р., 23:44 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    19.02.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради П.Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.    
    На початку засідання Павло Олексійович звернувся до присутніх зі словами вшанування Героїв Небесної Сотні з нагоди річниці лютневих подій 2014 року на київському Майдані.
    - Ці скорботні роковини є і будуть для нас уособленням ідеалів гідності, свободи і демократії, на захист яких безстрашно постали мужні патріоти нашої країни. Ціною свого життя вони відстоювали честь, волю, незалежність, право бути Українцем, свою Батьківщину. Їх героїчний вчинок назавжди лишиться у наших серцях.
        Пам'ять загиблих героїв присутні вшанували хвилиною мовчання.
        До порядку денного було включено 39 питань, з усіх прийняті відповідні рішення. Члени виконавчого комітету затвердили підсумки виконання бюджету міста за 2014 рік. Протягом 2014 року до міського бюджету надійшло доходів у сумі 380 272 344,82 грн., видаткова частина затверджена у сумі 355 139 700,81 грн.
        Начальник Енергодарського міського відділу ГУМВС України в Запорізькій області А.Петренчук доповів про хід виконання рішення виконавчого комітету від 15.08.2013 №242 “Про стан правопорядку у місті”. Андрій Миколайович повідомив, що кількість заяв про скоєння злочинів, які надійшли до міськвідділу протягом 2014 року, помітно зменшилася у порівнянні з 2013 роком (з 9611 до 8700). Відзначено скорочення кількості таких видів правопорушень, як умисне вбивство, грабежі, крадіжки, тяжкі тілесні ушкодження, незаконне заволодіння транспортом, шахрайства та вимагання. Натомість, зросла кількість випадків ДТП зі смертельним  результатом, незаконного обігу наркотичних засобів, хуліганства та необережного поводження зі зброєю. Керівництву Енергодарського МВ ГУМВС доручено посилити контроль за поведінкою молоді поза межами навчальних закладів, проводити аналіз стану вуличної злочинності, інформувати населення про заходи щодо запобігання та профілактики злочинності та шахрайства, запобігати поширенню наркоманії, а також вжити заходів щодо перекриття каналів надходження та поширення наркотичних речовин.
        Рішенням виконавчого комітету затверджено норми харчування хворих у відділеннях стаціонару ДЗ “СМСЧ №1”. Для дітей, ветеранів, учасників бойових дій, осіб, хворих на цукровий діабет вартість харчування складатиме 15,28 грн. на добу. Для інших осіб, що перебувають на лікуванні в стаціонарі - 11,76 грн.
        Одне з питань, розглянутих виконавчим комітетом, стосувалося погодження проекту міської Комплексної програми забезпечення правопорядку, оборони міста та організації мобілізаційної роботи у м.Енергодарі на 2015 рік. Програма передбачає додаткове фінансування на проведення таких заходів, як: перевезення військовозобов'язаних осіб, які підлягають мобілізації, до обласного збірного пункту м.Запоріжжя; придбання необхідного обладнання, матеріалів та інвентарю для виконання заходів по мобілізації та охороні громадського порядку; патрулювання на блокпосту №1 військовослужбовцями в\ч №3033, працівниками Енергодарського МВ ГУМВС України в Запорізькій області та відділення ДАІ; посилення патрулювання вулиць міста із залученням представників громадських формувань. Розроблену програму з відповідним кошторисом планується винести на розгляд сесії міської ради.
    Члени виконавчого комітету погодили проекти змін до Програми розвитку та удосконалення медичної допомоги у м.Енергодарі на 2015-2017рр., Програми охорони навколишнього природного середовища на 2015-2017рр., Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об'єктів благоустрою дорожнього господарства на 2013-2015рр. та ін.

Заходи з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні
    З нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні у всіх загальноосвітніх навчальних закладах відкрито виставки плакатів-малюнків “Герої не вмирають”. Учні старших класів прикрасили кабінети та коридори шкіл власноруч намальованими стіннівками, на яких зобразили історичні події київського Майдану, українські національні мотиви та патріотичні гасла.

    Протягом тижня у ЗНЗ проходять уроки пам'яті та тематичні виховні години “Вшануймо Героїв Небесної Сотні”. У класах молодшої та середньої ланки продовжується проект “Діти Енергодара — за єдину Україну!”.

Діалог влади з народом
    19.02.2015 у виконавчому комітеті міської ради пройшла консультативно-правова зустріч із соціально незахищеними верствами населення. За отриманням консультації звернулися 2 особи з питань щодо погашення вкладів  кредитної спілки та присвоєння поштової адреси.

Гуманітарна політика

   
19.02.2015 Науково-методичним центром на базі ЕЗОШ №4 проведено теоретико-практичний семінар «Співпраця соціального педагога з класними керівниками та вихователями груп продовженого дня з проблем виховання учнів». У ході семінару було розглянуто питання спільної взаємодії соціальних педагогів, класних керівників та вихователів груп продовженого дня в роботі з дітьми.
    У практичній частині семінару  опрацьовано конкретні педагогічні  ситуації, створено алгоритм взаємодії між класним керівником та соціальним педагогом, надано методичні рекомендації щодо співпраці педагогів.