Новини‎ > ‎

Події 19-23.03.2016

опубліковано 21 бер. 2016 р., 07:10 Відділ інформації   [ оновлено 21 бер. 2016 р., 07:12 ]
 Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    21.03.2016 міський голова П.Музика провів апаратну нараду, у ході якої були підведені підсумки роботи минулого тижня та визначені плани на наступний. Павло Олексійович поінформував про пріоритетні напрямки роботи міської влади, заслухав доповіді начальників відділів та управлінь про хід виконання важливих для життєдіяльності міста питань. Серед основних завдань поточного тижня — підготовка до відзначення Дня Національної гвардії України. Окрім того, 25.03.2016 у виконавчому комітеті міської ради запланований прийом громадян з особистих питань помічниками народного депутата України В.Бандурова. 
         Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 22 звернення, з них 2 колективних. Основна проблематика заяв стосувалася якості надання житлово-комунальних послуг, вирішення житлових питань, соціального захисту.
        Комунальні підприємства міста здійснюють свою роботу у плановому режимі.

Діалог влади з народом
         21.03.2016 міський голова П.Музика здійснив прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 15 осіб з питань щодо якості роботи комунальних служб, соціального захисту, надання матеріальної допомоги. Переважна більшість звернень стосувалися покращення житлових умов. На всі запитання жителі міста отримали вичерпні відповіді. 
  

Виставково-торговельна діяльність
         19.03.2016 на площі біля МПК “Сучасник” проведено ярмарок із продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки, у якому взяли участь 15 товаровиробників Кам’янсько-Дніпровського, Мелітопольського, Велико-Білозерського, Херсонського, Василівського, Михайлівського районів, Запоріжжя та Енергодара. На ярмарці жителі та гості міста мали змогу придбати по середній ціні продукти харчування та промислові товари.