Новини‎ > ‎

Події 18.12.2015

опубліковано 18 груд. 2015 р., 04:52 Відділ інформації   [ оновлено 18 груд. 2015 р., 04:55 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    18.12.2015 у виконавчому комітеті міської ради пройшов семінар-тренінг для працівників підприємств, установ, організацій, які здійснюватимуть впровадження роздільного збору побутових відходів на території міста Енергодара. Головний інженер ТОВ “Український науково-дослідний інститут з розробки та впровадження комунальних програм та проектів” (м.Харків) К.Абашина представила увазі присутніх результати проведеної роботи з розроблення схеми санітарного очищення міста, концепцію впровадження основних норм надання послуг на вивезення сміття, розрахованих для міста Енергодара, шляхи поліпшення санітарно-епідеміологічного стану міста та підвищення якості надання послуг з вивезення побутових відходів. Єдине підприємство, яке на сьогодні надає послуги з вивезення ТПВ у місті — КП “Підприємство комунальної власності”. У місті продовжується робота з урегулювання та оптимізації процедури збору сміття: оновлено автопарк сміттєвозів, встановлено 436 контейнерів різної ємності, з них 428 - євростандарту, облаштовані контейнерні майданчики. Доповідач відзначила унікальну систему організації роботи сміттєпроводів, яка діє у місті, але також потребує оновлення. Впровадження розробок інституту дозволить забезпечити роздільне збирання ресурсоцінних та небезпечних відходів від побутового сміття.
    По завершенню заходу К.Абашина надала вичерпні відповіді на запитання, що надійшли від слухачів.

Заходи до Дня Святого Миколая
    18.12.2015 у художньому виставковому залі відбулося театралізоване свято до Дня Святого Миколая для вихованців ДНЗ №15. Діти брали участь у різноманітних конкурсах та розважально-ігровій програмі. Всі гості свята отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.

Соціальна політика
    18.12.2015 у Енергодарському міському Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулося засідання «круглого столу» за участю суб'єктів, які надають послуги учасникам АТО, з теми: «Актуальні питання взаємодії суб,єктів надання послуг учасникам АТО та членам їх родин». До участі були запрошені представники державних та громадських служб та організацій, які обслуговують вказані категорії клієнтів. Учасники обмінялися інформацією стосовно видів послуг, які надаються кожною з структур, ознайомилися з результатами роботи Центру допомоги учасникам АТО.