Новини‎ > ‎

Події 18.08.2015

опубліковано 18 серп. 2015 р., 06:13 Відділ інформації   [ оновлено 31 січ. 2017 р., 04:53 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    18.08.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України. Члени організаційного комітету затвердили план культурно-масових, молодіжних та спортивних заходів, які відбудуться у місті з нагоди свята. Серед основних: урочисті збори та концертна програма за участю ансамблю народної пісні “Оксамит” (м.Запоріжжя) у МПК “Сучасник”; привітання військовослужбовців військової частини 3033; Парад вишиванок; фотовиставка портретів жителів області, які загинули у зоні АТО; покладання квітів до місць поховання енергодарців С.Полуляха та О.Щурова, які віддали життя за цілісність та незалежність України; виставка-конкурс рушників та ікон, вишитих власноруч; розважальні заходи у Парку Перемоги та на площі перед МПК “Сучасник”; флешмоб клієнтів Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді “Рушник єдності”; патріотичний боді-арт та ін.
    Окрім того, активістами ГО “Об'єднання учасників АТО та волонтерів” ініційовано проведення 24.08.2015 біля пам'ятного знаку учасникам АТО “Герої нашого часу” мітингу-реквієму з вшанування пам'яті загиблих за свободу та незалежність України. Під час заходу енергодарці долучаться до Всеукраїнської хвилини мовчання о 10.15.

    18.08.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод провів оперативну нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів. Основна увага була приділена підготовці до відзначення у місті Дня Державного Прапора та Дня незалежності України, контролю за дотриманням правопорядку під час проведення святкових заходів, моніторингу суспільно-політичної ситуації в місті з метою профілактики та протидії злочинності. Представники військових частин 3033, 3042 братимуть участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня незалежності України.
    Сергій Федорович доручив начальнику Енергодарського МВ ГУМВС України у Запорізькій області А.Петренчуку забезпечити перекриття руху транспорту на проспекті Будівельників під час проведення 24.08.2015 з 17.30 до 18.00 Параду вишиванок.