Новини‎ > ‎

Події 18.06.2015

опубліковано 18 черв. 2015 р., 06:17 Відділ інформації   [ оновлено 11 лист. 2016 р., 03:01 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    18.06.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.
    До порядку денного було включено 21 питання, з усіх прийняті відповідні рішення. Рішенням виконавчого комітету затверджено звіт про підсумки виконання бюджету міста за I квартал 2015 року, склад комісії по прийому-передачі у комунальну власність об’єктів житла та соцкультпобуту від ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом», а також внесено зміни до складу постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при виконавчому комітеті міської ради.
    Одне з основних питань порядку денного стосувалося створення робочої групи з вивчення та опрацювання питання перейменування вул.Радянської та вул.Комсомольської у м.Енергодар у рамках реалізації Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”. До складу робочої групи увійшли представники органів влади, міських служб, містоутворюючих підприємств, перші забудовники міста, підприємці, представники громадськості та ЗМІ.
    З метою увічнення пам'яті жителів міста, які віддали життя за свободу та незалежність України, виконавчим комітетом прийнято рішення щодо проведення міського конкурсу на визначення назви вулиці, яка веде до профілакторію ВП “Запорізької АЕС”, на честь полеглих героїв. Оголошення про конкурс та умови його проведення будуть опубліковані у місцевих ЗМІ.

Діалог влади з народом
    18.06.2015 у актовій залі ЕБГ “Гармонія” відбувся виїзний прийом громадян першим заступником міського голови І.Самойдюком за участю керівників міських служб, виконавчих органів влади, комунальних підприємств. На прийом звернулися 6 осіб з питань, що стосувалися якості надання житлово-комунальних послуг, соціального захисту, ремонту покрівель, пільгових перевезень громадян. На всі запитання посадовець надав вичерпні відповіді, деякі були поставлені на контроль для подальшого виконання.


Заходи до Дня медичного працівника

    18.06.2014 у МПК “Сучасник” відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня медичного працівника та 40-річчя з дня заснування Енергодарської спеціалізованої медико-санітарної частини №1.
    Зі святом медиків привітали виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод, начальник ДЗ «СМСЧ №1» Л.Кульпіна, представники містоутворюючих підприємств міста.
    Нагрудним знаком Енергодарської міської ради “Кращий працівник” за сумлінну працю, високий рівень майстерності та професіоналізм відзначено лікаря-невропатолога неврологічного кабінету поліклініки для дорослих ДЗ “СМСЧ №1” Д.Бадюка.
    Листами подяки міського голови Сергій Федорович відзначив колектив відділення трансфузіології СМСЧ, а також молодшу медичну сестру з догляду за хворими рентгенодіагностичного відділення Т.Почтарьову.
    Від міської влади колектив “СМСЧ №1” отримав у подарунок три великі прапори — Державний Прапор України, прапор міста Енергодар та прапор охорони здоров'я України, а також виступ улюбленого вокального тріо “S-KLASS”.

Соціальна політика
    18.06.2015 спеціалістами служби у справах дітей міської ради проведено відвідування сімей, у яких виховуються усиновлені діти, з метою перевірки умов їх утримання та виховання. Умови проживання дітей визначено як задовільні. Батькам надані рекомендації щодо належної організації дозвілля та відпочинку дітей у період літніх канікул.