Новини‎ > ‎

Події 18.05.2016

опубліковано 18 трав. 2016 р., 06:30 Відділ інформації   [ оновлено 30 трав. 2016 р., 01:21 ]
Зустріч зі ЗМІ
18.05.2016 міський голова П.Музика провів зустріч зі ЗМІ, у ході якої представив своїх радників — Разводова Василя Васильовича, Кірова Дмитра Івановича та Поліщука Дмитра Васильовича. 
В.Разводов обіймав посаду заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва  Дніпропетровської ОДА, має досвід роботи у комунальній сфері понад 10 років. Василь Васильович поінформував журналістів, що на сьогодні продовжує знайомитися зі спектром основних проблемних питань сфери ЖКГ міста та готовий долучитися до активної роботу щодо їх вирішення.
Д.Кіров проживає в Енергодарі з 1994р., має досвід роботи на керівних посадах в управлінні Служби безпеки України Енергодара та Запоріжжя. Своє завдання Дмитро Іванович вбачає у налагодженні конструктивного діалогу та ефективної співпраці міської влади з правоохоронними органами та контролюючими службами міста. 
  Д.Поліщук на сьогодні займає посаду начальника юридичного управління Енергодарської міської ради. Як зазначив Павло Олексійович, Дмитро Васильович, як радник міського голови, координуватиме питання соціальної сфери міста. 
Також у команді міського голови - помічники І.Курдя та Ю.Кисленко,  керуючий справами виконавчого комітету В.Біряка. І.Курдя, за словами міського голови, координуватиме фінансові та економічні питання, а також роботу у напрямку інвестиційної політики міста. Як запевнив  Ігор Іванович, сьогодні вже зроблені перші кроки щодо залучення нових інвестиційних партнерів. Зокрема, повідомив посадовець, після проведеного на минулому тижні економічного форуму для підприємців за участю Надзвичайного та Повноважного посла Канади в Україні Р.Ващука надійшов ряд пропозицій від різних інвестиційних груп щодо подальшої співпраці з Енергодаром.
  
Павло Олексійович підкреслив, що цілком впевнений у компетентності своїх колег та висловив сподівання, що залучення до команди нових досвідчених професіоналів дозволить вирішити ряд вкрай важливих для міста питань, забезпечити відкриту та прозору роботу органів виконавчої влади на благо міста. Міський голова повідомив, що рекомендуватиме кандидатури І.Курді, В.Разводова, Д.Кірова та Д.Полішука на посади заступників міського голови для затвердження на сесії міської ради. 
Міський голова розповів про кадрові зміни, заплановані найближчим часом на КП “Підприємство комунальної власності”, а також поінформував про завершення аудиту фінансово-господарської діяльності на КП «ПКВ» та КП “Ритуал”, результати якого планується представити на черговому засіданні виконавчого комітету 19.05.2016.  
По завершенню зустрічі представники команди міського голови надали відповіді на запитання журналістів. 
    Розпорядженням міського голови від 18.05.2016 "Про покладання обов'язків заступників міського голови" з 19.05.2015 обов'язки першого заступника міського голови покладено на радника міського голови І.Курдю; обов'язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради покладено на начальника юридичного управління міської ради Д.Поліщука; обов'язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради покладено на радника міського голови В.Разводова.

Гуманітарна політика
            18.05.2016 помічник міського голови І.Курдя відвідав позашкільний навчальний заклад Енергодарську Малу академію наук та взяв участь в урочистому заході, присвяченому завершенню навчального року, “Королі наук-2016”. 
    Увазі присутніх були представлені презентації науково-дослідних робіт юних академіків, які стосуються широкого кола тем: астрофізики, міжнародного права, гендерної політики, історії, тощо. Протягом навчального року вихованці ЕМАН брали участь у наукових заходах обласного та всеукраїнського рівнів, міських заходах соціальної та патріотичної спрямованості, проявляли активну життєву позицію, Академію відзначено грамотою за ІІ місце серед позашкільних навчальних закладів в обласному місячнику безпеки життєдіяльності, дипломом за ІІ місце в Обласній виставці «Освіта Запорізького краю — 2016» у номінації «Формування творчої особистості в сучасному навчальному закладі», дипломом за І місце в еко-марафоні «Довкілля», тощо.
  
    Ігор Іванович подякував директорові МАН Ж.Погорелій за особистий  внесок в інтелектуальний розвиток учнівської молоді, привітав учнів з перемогами у міському та обласному етапах науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, побажав закладу нових перемог та наукових досягнень. 
  
    До привітань приєдналися виконувач обов'язків начальника управління освіти міської ради О.Ржевська та депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді В.Рябуха. 
  
    Почесними грамотами Департаменту освіти та науки Запорізької ОДА помічник міського голови нагородив переможців II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та їх наукових керівників. 
    Своїми враженнями від участі у конкурсі поділилися Є.Даниленко та О.Кобець, які увійшли до складу команди області за підсумками ІІ обласного етапу.
    Переможці обох етапів конкурсу-захисту, їх наукові керівники та батьки були відзначені грамотами управління освіти Енергодарської міської ради та листами подяки Малої академії наук.
  

Благоустрій
18.05.2016 відбулася чергова нарада з питання благоустрою території в районі міського ринку по вул.Молодіжній за участю спеціалістів відділів та управлінь міської ради, КП “Підприємство комунальної власності”, представників громадськості.
Депутат міської ради О.Рябуха, до якої звернулися жителі міста з проханням посприяти у вирішенні питання благоустрою зазначеної території, повідомила, що на сьогодні працівниками КП “Підприємство комунальної власності” проведені роботи з прибирання сміття та бетонних конструкцій на території незавершеного будівництва, обрізки зелених насаджень, часткового облаштування зупинки громадського транспорту. 
  
Для приведення території до належного стану вирішено розробити проект з її благоустрою та включити його у проект змін до міської програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об'єктів благоустрою, дорожнього господарства міста Енергодара на 2016-2018 роки.