Новини‎ > ‎

Події 18.03.2016

опубліковано 18 бер. 2016 р., 06:20 Відділ інформації   [ оновлено 20 бер. 2016 р., 22:30 ]
 Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
     
18.03.2016 було заплановано проведення чергової сьомої сесії Енергодарської міської ради сьомого скликання. Через відсутність кворуму засідання міської ради не відбулося. 
 
    У конференц-залі виконавчого комітету військовий комісар Енергодарського міського об'єднаного військового комісаріату С.Тищенко провів урочисте нагородження учасників бойових дій у зоні АТО. Медаллю учасника АТО відзначено Г.Омельченка, В.Погуляя та С.Жигаліна. Я.Деркач нагороджений Почесною відзнакою учасника бойових дій. 
   До привітань приєднався міський голова П.Музика.

  

 
18.03.2016 у виконавчому комітеті зібралися учасники АТО та представники ЗМІ для обговорення питання щодо виділення земельних ділянок учасникам бойових дій та членам їх сімей. Керівник Центру допомоги учасникам АТО К.Стаценко повідомила про рішення, прийняті на попередніх зборах 13.03.2016 щодо налагодження механізму відведення землі УБД, перегляду та доопрацювання проекту рішення міської ради про виділення земельних ділянок.
Учасники заходу заслухали інформацію начальника відділу земельних відносин В.Кравчука щодо стану опрацювання заяв учасників АТО та пошуку вільних земельних ділянок на території міста, а також обговорили необхідність розробки чіткого порядку виділення землі, зокрема, висловили пропозицію передбачити ним надання пріоритету родинам загиблих учасників АТО, учасникам бойових дій, які отримали інвалідність або поранення. 
  

Спортивне життя
 
У м.Чорноморськ Одеської області завершився фінальний етап Кубку України з футзалу серед юнаків у віковій категорії 2001-2002 р. н.. У  фінальному матчі перемогу з рахунком 2:1 здобула енергодарська команда “Темп-ЗАЕС”. Це другий Кубок України дитячо-юнацького футбольного клуба “Темп-ЗАЕС”. 
У церемонії нагородження взяв участь президент АФУ С.Владико.  Кращим гравцем Кубку України став А.Кушнір, кращим воротарем — Д.Кузьмін. Загалом, у фінальному етапі брали участь 6 команд-переможців регіональних етапів з Чорноморська, Енергодара, Токмака, Івано-Франківська, Шостки та Одеси.