Новини‎ > ‎

Події 18.03.2015

опубліковано 18 бер. 2015 р., 07:26 Відділ інформації   [ оновлено 19 бер. 2015 р., 07:11 ]
 Діалог влади з народом
    18.03.2015 відбулася телефонна «пряма лінія» із першим заступником міського голови І Самойдюком, під час якої до посадовця звернулися 2 особи. Питання, що надійшли, стосувалися встановлення газових лічильників, ремонту міжпанельних швів, розміщення нумерації будинків. Всі запитання надані до опрацювання КП “Підприємство комунальної власності”.

Гуманітарна політика
        18.03.2015 під головуванням начальника управління освіти Т.Плахотної відбулася нарада керівників навчальних закладів, у ході якої були розглянуті питання щодо проведення контрольних зрізів знань учнів із предметів інваріантної частини навчального плану, особливостей закінчення 2014/2015 навчального року, проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.

Соціальна політика

    18.03.2015 в Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для членів Клубу спілкування дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Подолання» та Клубу взаємопідтримки батьків, які виховують дітей та молодь з функціональними обмеженнями «Джерела надії» пройшов святковий захід «Весняні поетичні барви», присвячений Міжнародному дню поезії.

    Свої твори присутнім подарували поети спілки “Резонанс” Н.Рубінська, Ю.Лаврик, М.Кондратюк, Н.Чумак, Ю.Савченко, вихованці гуртка «Авторська пісня» ЦДЮТ. Члени клубу «Подолання» виконали свої улюблені пісні.

    Загалом, участь у заході взяли 42 особи.
    Цього ж дня для членів сімей, де виховуються особи з обмеженими фізичними можливостями, було проведено інформаційну бесіду «Профілактика туберкульозу», а також розповсюджено буклети та паперові білі ромашки - символ боротьби з туберкульозом.