Новини‎ > ‎

Події 18.02.2015

опубліковано 18 лют. 2015 р., 21:47 Відділ інформації   [ оновлено 18 лют. 2015 р., 21:48 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    18.02.2015 у виконавчому комітеті міської ради відбулася телефонна “пряма лінія” з начальником управління праці та соціального захисту населення міської ради О.Смірновою. На “пряму лінію” зателефонували 7 осіб з питань, що стосувалися оформлення субсидій, пільг учасникам бойових дій у зоні АТО, матеріальної допомоги на придбання ліків та зубопротезування та ін. На всі питання були надані вичерпні відповіді.

    Гуманітарна політика

    18.02.2015 під головуванням начальника управління освіти Т.Плахотної відбулася нарада керівників навчальних закладів, у ході якої були розглянуті питання щодо результатів міського моніторингу рівня якості освіти з української мови та літератури у 2014–2015 н.р., стану охорони праці, безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки за результатами аудиту в навчальних закладах за 2014 рік, відповідності розкладу уроків ЗНЗ міста робочим навчальним планам, педагогічним та санітарно-гігієнічним вимогам.

Соціальна політика

    З метою запобігання порушення житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування протягом лютого спеціалістами служби у справах дітей здійснюється перевірка стану збереження майна та житла дітей даних категорій. Всього в місті житло закріплено за 31 дитиною. Станом на 18.02.2015 проведено перевірку 11 житлових приміщень, за результатами якої виявлено, що всі квартири знаходяться у задовільному стані. У шести житлових приміщеннях існує заборгованість за оплату квартир та комунальні послуги у сумі 42060,74 грн.

Цивільний захист населення

    18.02.2015 управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради проведено перевірку працездатності загальноміської системи оповіщення на випадок виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру шляхом короткочасного включення електричних сирен. Системи оповіщення містоутворюючих підприємств знаходяться у належному стані, вжито заходів щодо забезпечення безпеки громадян та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації.