Новини‎ > ‎

Події 18-19.01.2015

опубліковано 19 січ. 2015 р., 05:15 Відділ інформації   [ оновлено 19 січ. 2015 р., 23:01 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    19.01.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика провів зустріч з керівниками підприємств, установ та організацій міста за участю представників військкомату, у ході якого були розглянуті питання щодо організації та проведення у місті наступної черги часткової мобілізації. Під час засідання було обговорено стан готовності міського об'єднаного військового комісаріату до мобілізації та визначено ряд першочергових питань, в тому числі — порядок оповіщення військовозобов'язаних шляхом вручення повісток. За результатами наради були надані доручення щодо забезпечення належного проведення мобілізаційних заходів. Павло Олексійович наголосив на необхідності спільного, злагодженого та ефективного підходу до поставлених завдань відповідно до законодавства, дотримання порядку проведення мобілізації та мобілізаційної підготовки.

    19.01.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика провів апаратну нараду, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний. Основа увага була приділена організаційним питанням з підготовки та відзначення у місті 22.01.2015 Дня Соборності України.
    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 25 звернень, з них: 3  - по урядовій “гарячій” лінії щодо забезпечення тимчасовим житлом переселенців, соціальних виплат, порушень правил користування житловими будинками, 2 — колективних щодо налагодження системи опалення та ремонту покрівлі будинку. Основна проблематика звернень, що надходили, стосувалася якості надання житлово-комунальних послуг (13) та вирішення житлових питань (4).

   
19.01.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради П.Музики відбулося засідання конкурсної комісії з підбиття підсумків міського конкурсу «Енергодар новорічний», який проводився з 17 до 31 грудня за ініціативи виконавчого комітету міської ради. Конкурс проводиться щорічно, напередодні Нового року, його мета - формування привабливого зовнішнього вигляду міста, створення святкової атмосфери для мешканців і гостей міста у новорічні та різдвяні свята, підтримка та розвиток малого та середнього підприємництва. Члени конкурсної комісії оглянули 20 підприємств, установ та організацій міста, у тому числі — дитячі позашкільні заклади, школи естетичних мистецтв, заклади культури і освіти, та обрали чотирьох переможців у відповідних номінаціях. Критеріями відбору стали святкове оригінальне оформлення зовнішніх вітрин, фасадів, прилеглих територій з урахуванням світлового декоративного рішення. Всіх переможців запрошено на чергове засідання виконавчого комітету 22.01.2015 для урочистого нагородження.