Новини‎ > ‎

Події 17.11.2015

опубліковано 17 лист. 2015 р., 06:17 Відділ інформації   [ оновлено 12 трав. 2016 р., 22:42 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    17.11.2015 міський голова П.Музика провів зустріч з волонтерами Благодійного фонду захисту тварин “Надія” з питання щодо вирішення проблеми безпритульних тварин у місті Енергодарі. У заході взяли участь керівники органів виконавчої влади, КП “Підприємство комунальної власності”.
    Учасники зустрічі обговорили заходи, які вживаються у місті щодо зменшення популяції безпритульних собак, додаткові шляхи вирішення проблеми, можливість створення у місті тимчасового притулку для тварин та його утримання. Волонтери фонду повідомили про готовність небайдужих енергодарців та приватних підприємців надавати допомогу у влаштуванні безпритульних  тварин, забезпеченні їх харчуванням, волонтерській роботі. Жителями міста зібрано підписи на підтримку облаштування у місті притулку для тварин.
    За підсумками наради вирішено внести зміни до складу постійно діючої комісії для вирішення проблемних питань з утримання тварин у м.Енергодарі. Управлінню економіки міської ради, відділу охорони здоров'я та КП “ПКВ” доручено розробити міську програму, яка передбачатиме заходи з вакцинації та стерилізації тварин, вирішення питання їх лікування та утримання.
    Павло Олексійович зауважив на необхідності проведення широкої інформаційно-роз'яснювальної роботи серед жителів міста стосовно заходів, які проводяться.

    На виконання Указу Президента України №570/2015 від 5 жовтня 2015 року “Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників Антитерористичної операції”, розпорядження голови Запорізької ОДА від 08.10.2015 №373 “Про створення Центру допомоги учасникам Антитерористичної операції при облдержадміністрації та затвердження Положення про нього” розпорядженням Енергодарського міського голови від 13.11.2015 №316-р затверджено персональний склад Центру надання допомоги учасникам АТО та їх сім'ям. Центр очолила волонтер, громадська активістка, член ГО “Об'єднання учасників АТО та волонтерів” К.Стаценко. До складу центру увійшли 9 координаторів за напрямками з надання різних видів послуг, зокрема, з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, санаторно-курортного лікування, юридичних, земельних та житлових питань.
    Серед першочергових завдань Центру - збір інформації, виявлення спектру проблем та первинна оцінка потреб учасників АТО та членів їх сімей шляхом проведення анкетування серед осіб зазначеної категорії.
   
    За інформацією управління праці та соціального захисту населення станом на 17.11.2015 в Енергодарі у Єдиній інформаційній базі зареєстровано 942 сім'ї (1357 осіб), серед них — 257 дітей, 692 пенсіонери, 81 інвалід.
    УПСЗН зроблено запити по 139 особовим справам отримувачів державної допомоги сім’ям з дітьми, 70 особам допомога призупинена у зв’язку з виїздом.
    На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» грошова допомога призначена 711 сім’ям.
    На обліку у міському центрі зайнятості перебуває 122 особи, з них 82 – безробітні, 60 отримують допомогу по безробіттю, 44 працевлаштовано (з них 31 - на громадські роботи), 5 пройшли професійне навчання, 1 особі надано одноразову виплату для організації підприємницької діяльності.
    Управлінням Пенсійного фонду України у м.Енергодарі зроблено запити пенсійних справ 789 громадянам. По 778 справам пенсія призначена.

Безпека життєдіяльності
    У рамках проведення “Місячника безпеки життєдіяльності” серед навчальних закладів у ЕНВК №1 проведено тренування з відпрацювання дій на випадок аварії на ВП “Запорізька АЕС”.
    Після сигналу оповіщення про виникнення умовної надзвичайної ситуації відбулася евакуація учнів з приміщень навального закладу. Серед учнів були сформовані групи медичної допомоги та охорони громадського порядку. Персонал школи провів йодну профілактику, всім присутнім видано вітаміни і таблетки калій йоду.
    Після тренування перед учнями виступили представники команди Дружин юних пожежників ЕЗОШ №2 з доповіддю щодо дотримання правил техніки безпеки.