Новини‎ > ‎

Події 17.07.2015

опубліковано 17 лип. 2015 р., 04:05 Відділ інформації   [ оновлено 17 лип. 2015 р., 04:13 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    

17.07.2015 начальник управління економіки міської ради О.Овчатова взяла участь у засіданні обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

Станом на 01.07.2015 року кількість фізичних осіб-підприємців у місті Енергодар складає 1785 осіб, з них сплачують податки - 1583 особи (за даними податкової інспекції).

В порівнянні з аналогічним періодом 2014 року кількість фізичних осіб-підприємців зменшилась на 448 осіб (упорядкуванням списків платників податків, спрощення системи закриття).

Кількість новостворених фізичних осіб-суб'єктів підприємницької діяльності - 79 осіб. В порівнянні із аналогічним періодом 2014 року кількість зареєстрованих фізичних осіб-підприємців зменшилась на 16 осіб.

Одноразову виплату допомоги для започаткування власної справи отримали 16 безробітних громадян.

За статистичними даними у 2014 році в місті налічувалось 219 малих підприємств (у 2013 році – 238), що на 8% менше ніж у 2013. Кількість найманих працівників - 922 особи, що на 7 осіб менше ніж у 2013 році.

Основна галузь малого та середнього бізнесу – роздрібна торгівля, надання різноманітних послуг (ремонт автотранспорту, перевезення, перукарні, туристичні бюро, ремонт взуття).

З метою запровадження постійної взаємодії органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади з суб'єктами підприємницької діяльності продовжує свою роботу Координаційна рада з питань розвитку підприємництва. Для надання консультацій суб'єктам підприємницької діяльності щомісяця відбуваються засідання Громадської приймальні з питань підтримки розвитку підприємництва при виконавчому комітеті міської ради.


Більше двох років жителі першого мікрорайону очікували встановлення зупинки по вулиці Придніпровській. Неодноразово вони зверталися з таким проханням до керівників міста, навіть, писали листа народному депутату, але марно — питання залишалось не вирішеним. Під час зустрічей першого заступника міського голови І.Самойдюка з громадою за мікрорайонами міста, що проходили у червні поточного року, зазначене прохання енергодарців знову було озвучене. Іван Гнатович пообіцяв якнайшвидше вирішити проблему позитивно. Станом на 17 липня роботи зі встановлення зупинки добігають кінця. Найближчим часом зупинка зустріне перших очікувачів громадського транспорту.
    Слід зазначити, що запорукою успішного розв’язання даної проблеми енергодарців є їх активність та бажання людей змінювати на краще умови свого життя, а також вболівання посадовця за благоустрій міста. Саме активна й злагоджена робота громади й представників місцевих і вищих органів управління – є підгрунтям до позитивних змін у місті.