Новини‎ > ‎

Події 17.06.2015

опубліковано 17 черв. 2015 р., 05:42 Відділ інформації   [ оновлено 17 черв. 2015 р., 05:44 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    17.06.2015 начальник відділу охорони здоров'я М.Климчук-Новачкевич взяла участь у “круглому столі” з питання щодо вирішення проблеми з безпритульними тваринами. Участь у заході взяли представники Благодійного фонду захисту тварин “Надія”, правоохоронних органів, а також психолог Науково-методичного центру управління освіти. Учасники зустріч обговорили стан виконання заходів, які вживаються у місті щодо зменшення популяції безпритульних собак, додаткові шляхи вирішення проблеми, їх гуманність та законність. З початку 2015р. у місті ведеться активна робота з відлову, вакцинації, стерилізації та кліпсування тварин. Операції проводять професійні ветеринари з м.Дніпропетровськ. Лікарям допомагають спеціалісти КП “Підприємство комунальної власності” та волонтери. Фінансування заходів здійснюється за рахунок місцевого бюджету.

    17.06.2015 спеціалістами сектору екології управління економіки міської ради проведено планове обстеження території міста з метою виявлення несанкційованих звалищ. Перевірено території поблизу великих торговельних об'єктів, гаражно-будівельних кооперативів та сільськогосподарських товариств. У ході обстеження порушень та несанкційованих сміттєзвалищ не виявлено.

     17.06.2015 під головуванням заступника начальника управління освіти О.Ржевської відбулася нарада керівників навчальних закладів, у ході якої були розглянуті питання щодо результатів контрольних зрізів знань учнів із предметів інваріантної частини навчального плану, обговорено стан виконання навчальних планів та програм в ЗНЗ та ПНЗ міста, стан допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання в ЗНЗ міста, а також стан лікувально-профілактичної роботи в навчальних закладах та аналіз рівня захворюваності учнів у 2014–2015 н.р.