Новини‎ > ‎

Події 17.05.2016

опубліковано 17 трав. 2016 р., 07:13 Відділ інформації   [ оновлено 18 трав. 2016 р., 21:29 ]
Діяльність правоохоронних органів
17.05.2016 відбулося представлення та зустріч зі ЗМІ нового виконувача обов'язків начальника Енергодарського відділення поліції Кам'янсько-Дніпровського відділення, підполковника поліції Вадима Володимировича Боровика, який згідно з наказом начальника ГУ НП у Запорізькій області, з 06.05.2016 виконує обов'язки начальника енергодарської поліції.
      Вадим Володимирович родом з м.Гуляйполе Запорізької області. Освіта - повна вища, закінчив Запорізький юридичний інститут.  В органах внутрішніх справ - з 1994 року. Працював слідчим Токмацького районного відділення поліції. У 2004-2009 роках перебував на посаді заступника начальника - начальника слідчого відділення Гуляйпільського районного відділу. З 2009р. очолив Гуляйпільський районний відділ, з 2015 року - начальник Молочанського міського відділу міліції
    За словами Вадима Володимировича поліції, основна проблема Енергодарського відділення - комплектація особового складу. На сьогоднішній день у складі поліції - 54 особи при необхідному штатному розкладі 78. Через три тижні заплановано проведення атестації керівного складу та працівників. 
    Серед першочергових завдань, які озвучив новий керівник, — налагодження контакту з громадськими організаціями міста, які забезпечують охорону громадського правопорядку, вирішення питання встановлення системи відеоспостереження на вулицях міста, посилення роботи у напрямку боротьби зі злочинністю.

                             Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    17.05.2016 у конференц-залі виконавчого комітету міської ради проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту з працівниками органів місцевого самоврядування та структурних підрозділів міської ради.
    Представники Департаменту з питань цивільного захисту населення  Запорізької облдержадміністрації розповіли учасникам заходу про основні положення Кодексу цивільного захисту України та інших прийнятих нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту, принципи захисту населення та територій, порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій  та при проведенні евакуації,  обов'язки та повноваження комісії з питань евакуації, тощо.
    Основна мета навчання - набуття та оновлення спеціальних знань, умінь та навичок з питань цивільного захисту керівниками та спеціалістами органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту.
  
Діалог влади з народом
    17.05.2016 у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради депутат Запорізької обласної ради О.Сагайдачний провів особистий прийом громадян. Під час прийому звернулися 2 особи з питань, що стосувалися надання матеріальної допомоги та соціального захисту. З усіх питань надані вичерпні відповіді, деякі поставлені на особистий контроль депутата для подальшого вирішення.

Гуманітарна політика
 
Впродовж березня-травня 2016 року, у рамках відзначення 90-річного ювілею Почесного громадянина м.Енергодара Рема Хеноха, у місті проводився конкурс «Історія мого міста – яскрава сторінка історії України»
Активними учасниками конкурсу стали учні навчальних закладів міста. На розгляд журі конкурсу було подано 19 учнівських робіт.
        За рішенням журі переможцями визнано: у номінації «Реферат з історії будівництва та розвитку міста» - А.Назаревич, керівник С.Губарева(ЕНВК №5); у номінації «Буклет» - С,Суворова, керівник В.Самойлова (ЕЦТКС); у номінації «Мультимедійна презентація» - П.Заболотна, керівник Л.Передерій (ЕНВК №1), О.Петруновська, Д.Сверзоленко, керівник А.Івженко (ЕМАН), К.Переверзєва, керівник М.Московська (ЕЗОШ №7).