Новини‎ > ‎

Події 17.04.2015

опубліковано 17 квіт. 2015 р., 04:55 Відділ інформації   [ оновлено 22 вер. 2016 р., 03:18 ]

                   Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    17.04.2015 у виконавчому комітеті міської ради відбувся “круглий стіл” під головуванням першого заступника міського голови І.Самойдюка за участю військового комісара Енергодарського міського об'єднаного комісаріату А.Мазіна, демобілізованих учасників АТО, волонтерів організації “UАрмія”, представників благодійного фонду “Енергодар”, громадських активістів, ЗМІ. Темою зустрічі стало обговорення координації дій органів влади, військкомату, волонтерів, жителів міста у напрямку підтримки військовослужбовців, які несуть службу у зоні АТО. Іван Гнатович наголосив на необхідності активізації роботи підприємств, закладів та установ міста всіх форм власності для допомоги бійцям, забезпеченні працевлаштування демобілізованих солдат, виявленні осіб призовного віку, які ухиляються від служби в армії та проведенні інформаційної роботи у трудових колективах з метою роз'яснення особливостей мобілізаційної кампанії.

    - Кожне з підприємств та закладів міста повинно зробити свій внесок у спільну справу — допомогу нашим бійцям у сьогоднішній непростий для держави час, - зауважив посадовець. - Найближчим часом буде складено перелік всіх економічно активних підприємств міста, які мають змогу долучитися до роботи на підтримку армії, а також проведено зустрічі з їх керівництвом. Наше першочергове завдання — сприяти формуванню позитивної громадської думки населення щодо підтримки української армії, становленню національного духу та єдності.

    Учасники “круглого столу” обговорили питання забезпечення медичного огляду військовослужбовців, які повертаються із зони АТО, патріотичного виховання учнівської молоді, організації на базі військової частини 3033 літнього військово-патріотичного табору для старшокласників та ряд інших актуальних питань, визначили основні завдання та шляхи подальшої співпраці. 

Спортивне життя

17.04.2015 у спортивно-оздоровчому комплексі ВП «Запорізька АЕС» відбулася прес-конференція із спортсменами, учасниками Чемпіонату на Кубок світу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату у м.Дубаї (ОАЕ) А.Кумейко та Р.Топорковою, а також їх тренером С.Кумейком. А.Кумейко стала переможницею Кубка Світу у змаганнях юніорів. Р.Топоркова виборола срібну нагороду у ваговій категорії 41 кг. Незабаром спортсменки візьмуть участь у Паралімпійських Іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро.

Напередодні, у ході розширеного засідання колегії Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА у м.Запоріжжя, майстру спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед інвалідів Р.Топорковій, а також енергодарцю Д.Давидову - майстру спорту з веслування на байдарках та каное призначено грошову персональну премію голови облдержадміністрацїі за визначні досягнення у спорті.