Новини‎ > ‎

Події 17.03.2016

опубліковано 17 бер. 2016 р., 07:04 Відділ інформації   [ оновлено 15 бер. 2017 р., 05:39 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
17.03.2016 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва та регуляторної політики. Засідання комісій проходили у присутності представників громадськості та ЗМІ. Депутатами були розглянуті питання, внесені до порядку денного чергової сесії міської ради, яку планується провести 18.03.2016.


17.03.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. До порядку денного було включено 28 основних питань та 3 додаткових, з усіх прийняті відповідні рішення.  
Члени виконавчого комітету заслухали інформацію про підсумки проведення у місті опалювального сезону 2015-2016 року. За звітній період КП “Підприємство комунальної власності” були проведені заходи, спрямовані на підвищення надійної та ефективної роботи систем теплопостачання, водопостачання та водовідведення, а саме:  заміна трубопроводів аварійних ділянок теплових мереж, запірно-регулюючої арматури, водопідігрівачів, свердлоинних насосів, аварійних ділянок трубопроводів гарячого та холодного водопостачання, опалення та каналізації, ремонт колодязів водопровідних та каналізаційних мереж, відновлення бетонного та асфальтного покриття доріг, тощо. Окрім того, здійснювались роботи з утримання міських доріг, їх прибирання та посипання. Рішенням виконавчого комітету також затверджено план заходів щодо підготовки об'єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. 
    
Рішеннями виконавчого комітету затверджено зміни до ряду міських програм: Програми розвитку системи освіти міста на 2016-2018 роки, Програми охорони навколишнього природного середовища міста Енергодара на 2015-2017 роки, Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об'єктів благоустрою, дорожнього господарства на 2016-2018 роки, Програми сприяння розвитку місцевого самоврядування на 2012-2016 роки, Програми забезпечення правопорядку, оборони міста та організації мобілізаційної роботи на 2016 рік.
Члени виконавчого комітету затвердили підсумки виконання бюджету міста за 2015 рік та схвалили проект рішення міської ради щодо внесення змін до рішення ради від 24.12.2015 №19 “Про бюджет міста на 2016 рік”. 
Одне з додаткових питань стосувалося погодження проекту Програми з відшкодування різниці між затвердженими тарифами та фактичними економічно обґрунтованими витратами на виробництво (надання) житлово-комунальних послуг КП “Підприємство комунальної власності”. Згідно з розрахунками, наданими підприємством, за 2015 рік фактична собівартість послуг з водопостачання складає 3,29 грн./1 куб.м, водовідведення — 5,48 грн./1 куб.м, теплопостачання — 180,10 грн./1 Гкал. Натомість, вартість послуг, передбачена діючими тарифами, складає: з водопостачання — 1,421 грн./1 куб.м, водовідведення — 2,516 грн./1 куб.м, теплопостачання — 143,94 грн./1 Гкал. А отже, підприємство знаходиться у тяжкому фінансовому стані через невідповідність фактичної собівартості встановленим тарифам. Мета зазначеної Програми полягає у забезпеченні належної та беззбиткової роботи КП “ПКВ” шляхом відшкодування підприємству різниці між затвердженими тарифами та фактичними витратами на виробництво або надання послуг населенню на загальну суму 13 517 975,66 грн. (у т.ч. погашення заборгованості та виконання зобов'язань перед ВАТ “Запоріжжяобленерго” за спожиту електроенергію за січень-травень 2016 року у розмірі 9 657 851,06 грн). 
Виконавчим комітетом прийнято рішення про тимчасове застосування тарифів на житлово-комунальні послуги для жителів малосімейних гуртожитків “Молодіжне” (вул.Скіфська,12), “Ентузіаст” (вул.Козацька, 11), “ЗАЕС” (пр.Будівельників, 25-б), “Славутич 1, 2, 3” (вул.Центральна, 2) у зв'язку з прийняттям їх до комунальної власності міста з балансу ВП “Запорізька АЕС”. 

Заходи до Дня працівника житлово-комунального господарства
    17.03.2016 у МПК «Сучасник» відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства.
З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова П.Музика.
- Ви - трудівники галузі, яка покликана задовольняти повсякденні, життєво-необхідні потреби тисяч енергодарців. Від вашої сумлінності, якості праці та культури обслуговування значною мірою залежить формування образу Енергодара, на ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності міста. 
  
За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі здобутки у трудовій діяльності, зразкове виконання службових обов’язків Павло Олексійович вручив найкращим працівникам Почесні грамоти Запорізької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення.
  
  
До привітань приєдналася виконувач обов'язків генерального директора КП “Підприємство комунальної власності” А.Волкова, яка відзначила кращих працівників підприємства Почесними грамотами КП “ПКВ”.
Свято продовжилося концертною програмою за участю творчих колективів міста.
  

Допомога українській армії
 
 
07-12.03.2016 в Енергодарі за ініціативи обласної громадської організації волонтерського руху пройшла акція “Солдатська масляна”, у якій взяли участь всі загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади.
 Науково-методичним центром управління освіти, багатопрофільним ліцеєм та навчально-виховним комплексом “ЗНЗ-МНВК” у рамках акції зібрано 309 кг гуманітарного вантажу, який передано бійцям 36-ї окремої бригади морських піхотинців. Учні та педагоги ЕНВК №1,  ЕНВК №5, ЕБГ “Гармонія”,  ЕНВК “ДНЗ-ЗНЗ” №9, ЕМАН, ЦДЮТ  надали  адресну допомогу 11 учасникам АТО — випускникам та педагогам навчальних закладів, а також батькам учнів, які несуть службу у зоні АТО.

Гуманітарна політика
          
 
17.03.2016 у актовій залі ЕЗОШ №7 відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів міського та обласного етапів Місячника безпеки життєдіяльності. 
    У заході взяла участь начальник сектору зв’язку із засобами масової інформації та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області, підполковник служби цивільного захисту Ю.Баришева. Вона подякувала присутнім за активну участь у Місячнику безпеки життєдіяльності  та вручила  грамоту ГУ ДСНС учням 4-А класу ЕЗОШ №7 за зайняте І місце. Окрім того, клас-переможець отримав подарунки від обласного відділення Товариства Червоного Хреста України.
  
        За активну участь у пропагуванні правил безпеки життєдіяльності серед населення грамотами ГУ ДСНС було відзначено начальника управління освіти Т.Плахотну, директора Науково-методичного центру управління освіти С.Букреєву, методиста НМЦ І.Худенкову. Керівники навчальних закладів міста були відзначені грамотами І-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України  у Запорізькій області. 
З вітальним словом до присутніх звернулася директор НМЦ С.Букреєва, яка вручила почесні грамоти переможцям та призерам міського етапу Місячника безпеки. У різних номінаціях нагороди отримали понад 70  дітей та педагогів. 

17.03.2016 Науково-методичним центром управління освіти на базі ДНЗ №3  проведено фінальний тур міського конкурсу «Вихователь року-2016». За його результатами І місце посіла вихователь-методист ДНЗ компенсуючого типу №10 Н.Погребняк, ІІ -  вихователь ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 Т.Пригода, ІІІ -  вихователь ДНЗ №3 О.Пудло.
       Учасників конкурсу привітали заступника начальника управління освіти О.Ржевська та голова журі, директор НМЦ С.Букреєва.
Переможець міського етапу Н.Погребняк братиме участь у обласному конкурсі «Методист року - 2016».