Новини‎ > ‎

Події 17.03.2015

опубліковано 17 бер. 2015 р., 07:10 Відділ інформації   [ оновлено 18 бер. 2015 р., 07:30 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    17.03.2014 виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика провів оперативну нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів. Основна увага була приділена проведенню у місті інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань мобілізації, моніторингу суспільно-політичної ситуації у місті. За інформацією Енергодарського міського об'єднаного військового комісаріату ситуація в Енергодарі повністю контрольована, мобілізація проходить без порушень, відповідно до плану.

    17.03.2015 спеціалістами сектору екології управління економіки міської ради проведено планове обстеження території міста з метою виявлення несанкційованих звалищ. Перевірено території поблизу великих торговельних об'єктів, гаражно-будівельних кооперативів та сільськогосподарських товариств. У ході обстеження порушень та несанкційованих сміттєзвалищ не виявлено.

Гуманітарна політика
    12-14.03.2015 у Київському Палаці дітей та юнацтва пройшла Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти — 2015». Участь у форумі взяли представники 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також освітніх закладів країн Європи.
    На заході були представлені матеріали напрацьованого досвіду роботи освітян Енергодара. За підсумками виставки Науково-методичний центр управління освіти Енергодарської міської ради нагороджено золотою медаллю виставки. Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія» стала дипломантом виставки.


     17.03.2015 на базі ЕБЛ «Гармонія» стартував відкритий конкурс серед учнів 10 класів ЗНЗ міста «Будь інженером!». Конкурс проводиться Радою молодих фахівців ВП “Запорізька АЕС” за підтримки адміністрації електростанції та управління освіти міської ради. Його мета - підвищення інтересу у молоді до базових предметів інженерних напрямків, підвищення престижності професії атомника, зміцнення позитивного ставлення до атомної енергетики. Конкурс проходитиме з трьох предметів: математики, фізики та хімії.

    Цього року участь у конкурсі братимуть 55 старшокласників шкіл Енергодара та Кам'янсько-Дніпровського району.
  
Соціальна політика

    17.03.2015 спеціалістами Енергодарського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено інформаційно-просвітницький захід “Зупиніть туберкульоз, поки я живий!” до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом для дітей та молоді, засуджених до покарання, не пов'язаного з позбавленням волі. Мета заходу - привернення уваги до проблеми, ознайомлення з основними принципами профілактики хвороби, необхідністю підтримувати здоровий спосіб життя. Про історію відкриття хвороби, особливості її прояву та передачі, шляхи профілактики та лікування розповіла лікар-фтизіатр СМСЧ №1 Т.Ільченко. Загалом, участь у заході взяли 17 осіб.