Новини‎ > ‎

Події 17.02.2015

опубліковано 17 лют. 2015 р., 23:48 Відділ інформації   [ оновлено 29 квіт. 2015 р., 01:13 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    17.02.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика провів оперативну нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів. Основна увага була приділена проведенню у місті інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань мобілізації, моніторингу суспільно-політичної ситуації з метою профілактики виникнення та поширення панічних чуток, блокування та перешкоджання мобілізаційних заходів.  Правоохоронними органами спільно із комунальними службами проводиться відстеження розміщення на території міста інформаційних носіїв із закликами до саботування та зриву мобілізації.
    За інформацією Енергодарського міського об'єднаного військового комісаріату ситуація в Енергодарі повністю контрольована, мобілізація  проходить без порушень, відповідно до плану.
   
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
     17.02.2015 у Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся урочистий захід “Відлуння афганської війни”, підготовлений працівниками та вихованцями Центру. Участь у заході взяли воїни-афганці, члени Ради Енергодарської міської організації ветеранів, курсанти Школи джур та Клубу юних моряків “Екватор”. До гостей із промовою звернувся настоятель каплиці на ім'я Святителя Луки Кримського о.Григорій Гнатюк.
    Захід розпочався з хвилини мовчання за героями, які віддали життя за свободу та незалежність України. Творчі колективи ЦДЮТ підготували для гостей концертну програму.

Екологія
    17.02.2015 спеціалістами сектору екології управління економіки міської ради проведено планове обстеження території міста з метою виявлення несанкціонованих звалищ. Перевірено території поблизу великих торговельних об'єктів, гаражно-будівельних кооперативів та сільськогосподарських товариств. У ході обстеження порушень та несанкціонованих сміттєзвалищ не виявлено.