Новини‎ > ‎

Події 17.01.2015

опубліковано 17 січ. 2015 р., 03:31 Відділ інформації   [ оновлено 17 січ. 2015 р., 03:31 ]
    Благодійні акції
    З 19.12.2014 на площі біля МПК «Сучасник» проходив різдвяний благодійний ярмарок, організований учнівською молоддю міста за підтримки міської організації ВО “Самопоміч” для збору коштів військовослужбовцям, що несуть службу в зоні АТО, а також на лікування хворих дітей. Участь у ярмарку взяли учні ЕНВК№1 та №5, ЕЗОШ №2, ЕБГ «Гармонія», багатопрофільного ліцею, вихованці ЦДЮТ та Центру туризму, краєзнавства та спорту, а також волонтери організації UАрмія.
    На ярмарку енергодарцям були запропоновані випічка, солодощі, святкові сувеніри у національному стилі, декоративні вироби, зроблені дітьми. Загалом, під час благодійної акції було зібрано коштів у розмірі 5960 грн. За ініціаторів заходу, частина зібраної суми буде передана на лікування хворих дітей Б.Горбенко, Д.Савушкина та В.Кондратенко. Інші кошти організатори передадуть на потреби військовослужбовців в зоні АТО.

    15-17.01.2015, з метою попередження нещасних випадків на водних об'єктах та підвищення ефективності проведення рятувальних заходів, рятувальники м.Енергодар спільно із представниками управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення провели роз'яснювальну роботу з рибалками щодо профілактики нещасних випадків на воді під час святкування Водохреща.
    Фахівці ДСНС провели рейд вздовж берега Каховського водосховища, під час якого розповсюджували листівки з інформацією про порядок дій у випадку надзвичайних ситуацій.
    Цього ж дня, у зв'язку з активним таненням льоду рятувальники провели профілактичну роботу у загальноосвітніх та дошкільних закладах міста, довели дітям інформацію про основні правила поведінки на воді, надання першої медичної допомоги.