Новини‎ > ‎

Події 17-20.04.2015

опубліковано 20 квіт. 2015 р., 06:14 Відділ інформації   [ оновлено 16 трав. 2017 р., 01:30 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    20.04.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод провів апаратну нараду, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний. Основна увага була приділена підготовці до відзначення у місті Міжнародного дня пам'яті жертв Чорнобильської трагедії та 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни.
    Комунальними службами міста ведеться активна робота з благоустрою та упорядкування пам'ятного знаку - місця поховання воїнів, загиблих під час Другої світової війни; приведення до належного стану місць наглядної агітації.
    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 38 звернень, з них 5 - по урядовій “гарячій лінії”, 1 — від народного депутата України В.Бандурова. Основна частина звернень, що надійшли, стосувалася вирішення житлових питань, якості надання житлово-комунальних послуг, соціального захисту. 15.04.2015 проведено перевірку стану роботи зі зверненнями в управлінні комунальної власності, надані рекомендації щодо поліпшення якості роботи та усунення порушень.
   
Заходи до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни   
    20.04.2015 у приміщенні Ради Енергодарської міської організації ветеранів відбулася інформаційно-роз'яснювальна зустріч представників громадськості, волонтерів, учасників АТО з ветеранами війни з приводу відзначення у місті 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни.
    Начальник відділу інформації та зв'язків з громадськістю міської ради К.Мороховець доповіла присутнім про формат відзначення в Україні та м.Енергодар 8 та 9 травня 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни. Указом Президента №169/2015 в Україні встановлено День пам'яті та примирення, який відзначатиметься щороку 8 травня.    Ветерани погодилися з тим, що на тлі подій, які відбуваються у країні, одне з найважливіших завдань напередодні річниці Перемоги — підкреслити визначну роль українського народу у Другій світовій війні.
    По завершенню зустрічі всі присутні дійшли згоди щодо необхідності утримання під час відзначення пам'ятної дати від символів тоталітаризму та комунізму, “георгіївської стрічки”, будь-якої політичної або партійної символіки та використання натомість національних символів — жовто-блакитних стрічок, прапорів, квітки червоного маку.

Гуманітарна політика
    17.04.2015 у ЕЗОШ №2 пройшов фестиваль військово-патріотичної пісні “Пісня у солдатській шинелі”, присвячений 70-й річниці перемоги над нацизмом у Європі та завершенню Другої світової війни. Гран-Прі фестивалю отримали вокальні колективи 7-х та 9-х класів.