Новини‎ > ‎

Події 16.12.2015

опубліковано 16 груд. 2015 р., 06:55 Відділ інформації   [ оновлено 17 груд. 2015 р., 06:10 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
   
16.12.2015 під головуванням виконувача обов'язків начальника управління комунальної власності О.Караманова відбулося засідання постійно діючої комісії для вирішення проблемних питань з утримання тварин. Начальник відділу охорони здоров'я міської ради М.Климчук-Новачкевич повідомила  про необхідність розробки комісією проектної заявки “Цивілізовані умови для тварин”, яку планується включити до Стратегічного плану розвитку міста Енергодара до 2020 року. Проект передбачатиме впорядкування питання щодо утримання собак у місті. Мирослава Степанівна зауважила, що одним із проблемних питань у місті залишається питання відсутності чіткого обліку тварин. Одним з варіантів вирішення проблеми начальник відділу охорони здоров'я назвала чіпування.
    Членами комісії запланована розробка Положення про реєстрацію тварин у місті Енергодарі, яке передбачатиме маркування домашніх тварин та дозволить здійснювати ефективний контроль над проблемою збільшення популяції безпритульних собак.

Ювілейні дати
    16.12.2015 керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.Біряк взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 40-річного ювілею Енергодарського дитячого навчального закладу №4.
    ДНЗ №4 функціонує з 1975р. Першим завідувачем закладу була Г.Пащенко. З 1990р. ДНЗ очолює В.Двойнова. З 2005 року дитячий садок передано на баланс управління освіти міської ради. Колектив закладу — переможець та дипломант численних міжнародних та обласних педагогічних виставок, конференцій та фестивалів.
    Володимир Васильович подякував Валентині Василівні за багаторічну від
повідальну роботу та вручив пам’ятний подарунок.
    За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у виховання підростаючого покоління Почесними грамотами та Листами подяки управління освіти були відзначені найкращі працівники закладу.
    Свято продовжилося концертною програмою за участю вихованців та працівників закладу.

Заходи до Дня Святого Миколая
 
   16.12.2015 спеціалістами Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді проведено захід для клієнтів Центру «Святий гість, святий Миколай» до Дня Святого Миколая.
Для гостей свята була організована конкурсно-розважальна програма. Волонтери центру показали міні-сценку «Святу бути!». Присутніх зі святом привітали директор ЕМ ЦСССДМ Т.Сидорик та настоятель Свято-Богоявленського  храму ієрей В.Брода.
     По завершенню свята діти та молодь отримали солодкі подарунки.