Новини‎ > ‎

Події 16.09.2015

опубліковано 16 вер. 2015 р., 06:01 Відділ інформації   [ оновлено 16 трав. 2017 р., 01:30 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування   
    16.09.2015 відбулося засідання організаційного комітету з питання підготовки та відзначення у місті Міжнародного дня людини похилого віку та Дня ветерана. Члени комітету обговорили план заходів щодо святкування, який буде затверджено розпорядженням міського голови. Серед основних: концертна програма у МПК “Сучасник” за участю творчих колективів, нагородження найактивніших представників ветеранських громадських організацій міста, танцювально-розважальна програма, ігрова вікторина та святковий фуршет.

    16.09.2015 спеціалістами відділу по роботі зі зверненнями громадян міської ради проведено перевірку стану роботи зі зверненнями у КП “Енергодарське бюро технічної інвентаризації”. За підсумками перевірки порушень роботи зі зверненнями не зафіксовано, стан опрацювання та підготовки відповідей визначено як належний.

Гуманітарна політика

    16.09.2015 під головуванням начальника управління освіти Т.Плахотної відбулася нарада керівників навчальних закладів, у ході якої були розглянуті питання щодо підсумків проведення літньої оздоровчої кампанії у навчальних закладах, стану забезпеченості навчальних закладів підручниками, посібниками, програмами відповідно до нормативних документів, охоплення гуртковою роботою дітей соціально-незахищених категорій, проаналізовано результати роботи міжшкільного факультативу у 2014/2015 н.р.. Голова Енергодарської міської організації профспілки працівників освіти і науки України М.Чорний доповів присутнім про хід виконання Угоди між управлінням освіти Енергодарської міської ради та профспілковою організацією за 2012–2015 н.р.