Новини‎ > ‎

Події 16.07.2015

опубліковано 16 лип. 2015 р., 22:10 Відділ інформації   [ оновлено 1 груд. 2016 р., 04:29 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

16.07.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.

На початку засідання Сергій Федорович провів урочисту церемонію нагородження учасників міського фотоконкурсу «Миттєвості сімейного щастя», який проводився протягом червня-липня серед молоді міста віком від 20 до 35 років. Листами подяки міського голови та пам'ятними подарунками нагороджено С. Сергієнко з роботою «Українська родина» в номінації «Батьки і діти», Г.Приходько з роботою «Детский разум ручонками растет» в номінації «Сімейний відпочинок» та Н.Петрову з роботою «Сімейна традиція» в номінації «Народження сім'ї». За креативність та творчий підхід у жанрі фоторепортажу «Сімейні традиції родини Політових» спеціальним призом від виконавчого комітету Енергодарської міської ради відзначено О.Політову. Організатором конкурсу виступив відділ у справах сім'ї та молоді міської ради.

    До порядку денного було внесено 18 питань, з усіх прийняті відповідні рішення. Рішенням виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 16.07.2015 №188 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 19.03.2015 №80 “Про тимчасове застосування тарифів на перевезення пасажирів” термін застосування тарифів на перевезення пасажирів по місту продовжено до 31.12.2015.

    16.07.2015 у виконавчому комітеті міської ради перший заступник міського голови І.Самойдюк провів засідання робочої групи з вивчення та визначення технології для виконання заходів по інженерному захисту території набережної міста Енергодара від небезпечних геологічних процесів. Члени групи опрацювали та визначили першочергові заходи, які необхідні для прийняття конкретних технічних рішень. Іван Гнатович підкреслив важливість та пріоритетність виконання робіт з берегоукріплення набережної у найкоротший строк. На думку посадовця, результати роботи зазначеної групи обов'язково повинні бути використані наступними керівниками міста.