Новини‎ > ‎

Події 16.06.2015

опубліковано 16 черв. 2015 р., 06:24 Відділ інформації   [ оновлено 3 лист. 2016 р., 06:20 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    16.06.2015 відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення 19-ї річниці Конституції України та святкування у місті Дня молоді. Члени організаційного комітету затвердили план культурно-масових, молодіжних та спортивних заходів, які відбудуться у місті з нагоди свят. Серед основних: урочисті збори, присвячені Дню Конституції України та концертна програма.


"Місто своїми руками"
    16.06.2015 відбулося засідання конкурсної комісії з оцінки проектних заявок, наданих на Конкурс міні-грантів «Місто своїми руками» у рамках Стратегії соціального партнерства компанії ТОВ ДТЕК та громади м.Енергодара на 2013-2015 рр. Метою конкурсу є залучення громадськості до благоустрою міста, створення комфортних умов для його жителів. Конкурс проходить у місті третій рік поспіль. Серед нововведень, запроваджених цього року, — організація онлайн-голосування за кращий проект. Протягом місяця жителі міста мали можливість проголосувати на веб-сайті конкурсу за проект, який найбільше сподобався. Для участі у конкурсі ініціативними групами було подано 20 заявок. Серед них комісія визначила проекти-переможці, на реалізацію яких буде надано фінансову підтримку від компанії ТОВ ДТЕК.
    Оголошення переможців та урочисте вручення сертифікатів планується провести найближчим часом із залученням представників міської влади та компанії ТОВ ДТЕК.