Новини‎ > ‎

Події 16.04.2015

опубліковано 16 квіт. 2015 р., 05:58 Відділ інформації   [ оновлено 5 квіт. 2017 р., 22:59 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

       16.04.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.

    До порядку денного було включено 30 питань, з усіх прийняті відповідні рішення. Члени виконавчого комітету схвалили проект рішення міської ради “Про внесення змін до рішення міської ради від 14.01.2015 №6 “Про бюджет міста на 2015 рік”.

    Рішенням виконавчого комітету затверджено підсумки опалювального сезону 2014-2015 років та план заходів щодо підготовки об'єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016рр.

    Одне з питань, розглянутих виконавчим комітетом, стосувалося відведення на міському кладовищі секторів військових поховань відповідно до розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації від 24.10.2014 №551 «Про увічнення пам’яті жителів області, які загинули у боротьбі за незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність України». Згідно з прийнятим рішенням на території міського кладовища створено сектор військових поховань учасників Другої світової війни, а також сектор військових поховань учасників АТО.

    Члени виконавчого комітету заслухали звіти директорів комунальних підприємств “Енергодарське бюро технічної інвентаризації”, “Ритуал”, “Центр дозвілля “Промінь”, “Міська молочна кухня”, погодили зміни до Програми соціальної допомоги у м.Енергодарі на 2015-2017рр., затвердили норми харчування хворих у відділеннях стаціонару ДЗ “СМСЧ №1”.


    16.04.2015 під головуванням секретаря міської ради С.Холода за участю 24 депутатів продовжила свою роботу чергова 34 сесія Енергодарської міської ради шостого скликання.
    У ході сесії депутати погодили внесення змін до рішення міської ради від 14.01.2015 №6 “Про бюджет міста на 2015 рік”, а також затвердили список присяжних Енергодарського міського суду.
    Внесені до порядку денного сесії додаткові питання щодо створення та затвердження Статуту комунальної аптеки, а також щодо організації безкоштовного перевезення по місту осіб пільгових категорій вирішено відправити на доопрацювання.
    У роботі сесії оголошено перерву. Про її продовження буде повідомлено додатково.

Гуманітарна політика

    16.04.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод та керуючий справами виконавчого комітету В.Біряк взяли участь у відкритті на базі Центру дитячої та юнацької творчості обласного семінару “Розвиток творчої обдарованої особистості в умовах сучасного позашкільного закладу”.

    Сергій Федорович привітав учасників та почесних гостей заходу - представників КЗ “ЗОІППО” ЗОР та Обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді “Грані”. Сергій Федорович наголосив на важливості педагогічної роботи з обдарованими учнями, поліпшенні умов для їх всебічного розвитку, підвищенні якості позашкільного навчання.

    Для гостей була підготовлена культурно-просвітницька програма: екскурсія до музею ЦДЮТ, виставки робіт вихованців гуртків Центру “Політ у квітковий рай”, де діти продемонстрували свої декоративно-прикладні, дизайнерські та авторські вироби, а також провели майстер-клас для всіх охочих.

    Запорізькі фахівці високо оцінили рівень проведення семінару, а також професійний досвід енергодарських педагогів у напрямку розвитку творчих здібностей учнів, забезпечення належних умов для максимального розкриття їх талантів, обдарувань та інтелектуального розвитку.

Релігійна діяльність

    16.04.2015 Енергодар відвідав архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука, який здійснив Божественну літургію, присвячену світлому святу Христова Воскресіння, на паперті Свято-Богоявленського храму, що будується. Участь у богослужінні взяли священослужителі храмів Української Православної Церкви міста та парафіяни. Владика Лука благословив присутніх, побажавши Божої милості та благополуччя, миру на Україні, подякував присутнім за можливість розділити з ними спільну молитву.

    Під час візиту архієпископ зустрівся з першим заступником міського голови І.Самойдюком, поспілкувався з ним та подякував у його особі всім енергодаряцям за теплий прийом.