Новини‎ > ‎

Події 16.01.2015

опубліковано 16 січ. 2015 р., 05:56 Відділ інформації   [ оновлено 16 січ. 2015 р., 06:01 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
   
16.01.2015 заступник міського голови П.Богдан провів зустріч з представниками місцевих ЗМІ, у ході якої надав роз'яснення щодо нововведень у законодавстві у зв'язку з прийняттям державного та міського бюджетів, змін, передбачених податковим законодавством стосовно акцизного, транспортного, земельного видів податку, податку на житлову та нежитлову нерухомість. Павло Володимирович прокоментував ряд питань, які були розглянуті на сесії міської ради 14.01.2015, зокрема, щодо призупинення дії рішення міської ради від 28.11.2013 №3 “Про затвердження технічної документації “Нормативна грошова оцінка земель населеного пункту м.Енергодара”. Посадовець наголосив на можливості та необхідності повторного перерахунку розміру ставок на оцінку землі. Для роботи над цим питанням створена робоча група, яка провела цього дня вже друге засідання.
    Журналістів цікавило важливе для життєдіяльності міста питання щодо передачі закладу СМСЧ №1 на фінансування з міського бюджету. Медичний заклад планується передати до комунальної власності міста з балансу Міністерства охорони здоров'я України. У бюджеті міста на 2015 рік у зв'язку з цим передбачена медична субвенція у розмірі 34,9 млн.грн.
    Як зауважив Павло Богдан, основна увага міської влади сьогодні спрямована на якнайефективніше наповнення міського бюджету.

    16.01.2015  відбулось засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад начальника управління містобудування та архітектури міської ради, головного архітектора міста, начальника управління комунальної власності міської ради, головного спеціаліста планово-економічного відділу управління комунальної власності міської ради, тимчасово вакантної посади головного спеціаліста-економіста бюджетного відділу фінансового управління міської ради, провідного спеціаліста сектора комп'ютерного та господарського забезпечення фінансового управління міської ради. У конкурсі взяли участь 5 претендентів. Виконувачу повноважень міського голови секретарю ради комісією рекомендовано 3 претенденти для призначення на вакантні посади.