Новини‎ > ‎

Події 16-18.04.2016

опубліковано 18 квіт. 2016 р., 07:25 Відділ інформації   [ оновлено 18 квіт. 2016 р., 22:50 ]
 Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
18.04.2016 міський голова П.Музика провів виїзну робочу нараду на КП “Підприємство комунальної власності” з нагальних питань роботи комунального підприємства за участю секретаря ради О.Гордевича, помічників міського голови, представників ЗМІ. Основна тематика наради стосувалася дотримання виконавської дисципліни щодо відпрацювання контрольних документів та заяв жителів міста. Павло Олексійович нагадав присутнім про те, що віднедавна в Енергодарі розпочато роботу інтерактивної веб-платформи „Відкрите Місто”, яка дозволяє громадянам привертати увагу до актуальних проблем міста для їх оперативного вирішення. Створення такого веб-ресурсу сприятиме зростанню ефективності та своєчасності опрацювання заяв жителів, спростить процедуру звернень та дозволить налагодити зворотній зв'язок між заявниками та відповідальними службами міста. 
- Попри всі негаразди, які сьогодні мають місце у роботі КП “ПКВ”, варто відзначити, що чистота та благоустрій міста заслуговують гідної оцінки, що є результатом якісної роботи комунальних служб, - зазначив міський голова.  
Павло Олексійович повідомив про суттєве скорочення звернень громадян під час особистих прийомів міського голови у сфері надання житлово-комунальних послуг, що підтверджує належний рівень опрацювання заяв жителів. 
  
Виконувач обов'язків генерального директора КП “ПКВ” А.Волкова  надала міському голові графіки проведення у поточному році ремонтів покрівель, міжпанельних швів та під'їздів. Антоніна Володимирівна повідомила, що з 19.04.2016 працівниками підприємства буде розпочато активну роботу з підготовки міста до весняно-літнього періоду, благоустрою, обрізки, побілки та поливу зелених насаджень, прибирання та озеленення вулиць, прибудинкових територій, ремонт огорож та конструкцій на дитячих майданчиках, тощо. З наступного тижня розпочнуть роботу міські туалети біля МПК “Сучасник” та біля міського скверу по вул.Курчатова. З 29.04.2016 заплановано пуск фонтану на сквері. Окрім того, Павло Олексійович доручив КП “ПКВ” опрацювати заходи з озеленення міста, адже на сьогоднішній день робота у даному напрямку майже відсутня.
Учасники наради обговорили питання щодо необхідності приведення тарифів до економічно обґрунтованих показників, облаштування зупинок  громадського автотранспорту, важливості проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення щодо своєчасного погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги, проведення виїзних зустрічей міського голови з жителями будинків для здійснення особистого контролю за ходом вирішення проблемних питань. 
Усім керівникам комунальних закладів міста доручено посилити контроль за станом опрацювання та підготовки конкретних та вичерпних відповідей на звернення жителів міста. 
  

18.04.2016 міський голова П.Музика провів зустріч із представниками ЗМІ за участю секретаря ради О.Гордевича та помічника міського голови І.Курді.  У ході зустрічі відбулася онлайн-конференція з представниками аудиторської фірми “Інсайт” (м.Київ) щодо результатів проведеного аудиту фінансово-господарської діяльності КП “Підприємство комунальної власності”. Представники фірми поінформували про загальні висновки проведеної роботи, зокрема, наголосили на необхідності проведення реорганізації підприємства з метою розподілу та закріплення різних видів житлово-комунальних послуг, що надаються, за різними організаціями. На думку фахівців, така процедура дозволить надалі уникнути ризику повного блокування роботи єдиного у місті підприємства, що надає комунальні послуги. У зв'язку із заборгованістю загальною сумою близько 87 млн.грн. (з них майже 23 млн. - борг КП “Тепловодоканал” до 2013 року), що виникла у ході господарської діяльності підприємства, на підставі судових рішень виконавчою службою були заарештовані та заблоковані рахунки КП “ПКВ”. Така міра унеможливила ефективну та повноцінну роботу підприємства та сприяє накопиченню нових боргів. Як повідомили спеціалісти, остаточні підсумки аудиту будуть підведені тільки після повернення частини бухгалтерської документації. 
Міський голова повідомив, що Енергодарською міською радою направлені звернення до прокуратури міста та міського відділу Служби безпеки України щодо бездіяльності та ухилення правоохоронних органів від розслідування кримінальних проваджень, пов'язаних з діяльністю КП “ПКВ”. На сьогодні між керівництвом міста та ВП “Запорізька АЕС” знайдено компроміс щодо оптимального вирішення питання погашення заборгованості. Для подальшої ефективної роботи підприємства  прийнято рішення укласти договір з ВП “Запорізька АЕС” щодо реструктуризації боргу, у якому місто виступить гарантом КП “ПКВ”. Всі результати проведеного на КП “ПКВ” аудиту будуть надані керівництву атомної електростанції та компанії НАЕК “Енергоатом”.
У ході зустрічі міський голова надав відповіді на запитання журналістів, що стосувалися резонансного інциденту під час проведення сесії міської ради 14.04.2016, роботи над створенням ОСББ, кадрових змін у керівництві управління освіти міської ради, тощо. Павло Олексійович також прокоментував брифінг, проведений минулого тижня депутатами міської ради від політичних партій “ВО “Батьківщина”, “Нова політика”, “Сильна Україна”, БПП "Солідарність", відхиливши всі звинувачення, які пролунали під час зазначеного заходу на адресу міської влади. Міський голова підкреслив необхідність налагодження ефективного діалогу між депутатами задля забезпечення стабільної роботи міських служб та прийняття важливих для життєдіяльності міста питань. 
  

Культурне життя
16.04.2016 у МПК «Сучасник» відбувся концерт Національного президентського духового оркестру України “Дзвони пам'яті”, присвячений 30-м роковинам з дня аварії на Чорнобильській АЕС. З промовою до присутніх звернувся начальник управління кадрів ВП “Запорізька АЕС” В.Черноляхов. 
Музиканти подарували енергодарцям незабутні враження, виконавши  твори композиторів-класиків та шедеври сучасних українських композиторів.

16-17.04.2016 на міському стадіоні “Старт” пройшов фестиваль “Всеукраїнський тур талантів”, організаторами якого стали представники Всеукраїнської громадської організації “Кожен спроможен”. Головна мета  проекту – виявити та розкрити таланти рідного краю, надати можливість талановитій та творчій молоді заявити про себе, а городянам - почути та побачити творчість яскравих та обдарованих артистів. 
Енергодар на фестивалі представили творчі колективи та вокалісти – танцювальний клуб “Steel Dance”, “Думки вголос”, “Метафізик”, К.Арсеньтєва, В.Троян, Д.Скачков. Окрім того, увазі присутніх були представлені показові виступи спортсменів зі street workout та фаєр-шоу. На сцені фестивалю виступили гості з Дніпропетровська та Запоріжжя. Всі виконавці продемонстрували гідний рівень творчої майстерності, залишивши позитивні враження у глядачів, які підтримували артистів бурхливими оплесками.