Новини‎ > ‎

Події 15.12.2015

опубліковано 15 груд. 2015 р., 06:06 Відділ інформації   [ оновлено 16 груд. 2015 р., 00:43 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    15.12.2015 у виконавчому комітеті міської ради пройшла презентація з визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів у м.Енергодарі. Метою зустрічі стало представлення членам виконавчого комітету,  працівникам комунальних служб та громадськості основних норм надання послуг на вивезення сміття, розрахованих для міста Енергодара. Відповідне рішення щодо затвердження норм планується винести на чергове засідання виконавчого комітету 17.12.2015.
    Директор ТОВ “Український науково-дослідний інститут з розробки та впровадження комунальних програм та проектів” (м.Харків) А.Кібець представив увазі присутніх результати роботи з даного питання на основі проведених спільно зі спеціалістами управління комунальної власності натурних вимірювань. Андрій Віталійович підкреслив, що затвердження нормативів сприятиме поліпшенню санітарно-епідеміологічного стану міста, дозволить підвищити якість надання послуг з вивезення побутових відходів, а також урегулювати відносини між споживачами та виконавцями послуг.
    По завершенню заходу доповідач надав вичерпні відповіді на запитання, що надійшли від слухачів.

    15.12.2015 відбулося засідання наглядової ради м.Енергодара з питань розподілу та отримання житла у гуртожитках, використання гуртожитків та прибудинкових територій. Під час засідання розглянуто 26 звернень громадян щодо виділення житлових приміщень у гуртожитках та встановлення на облік для отримання житла.

   
15.12.2015 міський голова П.Музика провів зустріч з учасниками АТО та волонтерами. Учасники заходу обговорили нагальні проблеми, з якими стикаються демобілізовані бійці та члени їх сімей, шляхи їх вирішення, питання щодо доцільності роботи блокпосту на в'їзді до міста, а також заходи, що впроваджуються у рамках міської Програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей. Міський голова підкреслив необхідність координації дій органів влади, волонтерів, жителів міста у напрямку підтримки військовослужбовців, які несуть службу у зоні АТО.
    Окрім того, під час зустрічі було обговорено питання щодо забезпечення правопорядку у місті під час новорічних та різдвяних свят, а також охорони головної новорічної ялинки міста із залученням громадських активістів та волонтерів.

Гуманітарна політика
    15.12.2015 у актовій залі ЕНВК №1 відбувся фінал міського етапу Всеукраїнського педагогічного конкурсу «Учитель року – 2015».  Учасників привітали начальник управління освіти Т.Плахотна.
    У конкурсі взяли участь 12 педагогів навчальних закладів міста. Члени жюрі відзначили високий рівень матеріалів, підготовлених учасниками конкурсу, творчий підхід до проведення відкритих уроків, знання конкурсантами теоретичного матеріалу, методики викладання предметів, ефективне застосування інформаційно-комп'ютерних технологій. За результатами конкурсу переможцями стали: Н.Окопна, вчитель англійської мови ЕНВК №1;  С.Садикіна, вчитель математики ЕНВК №1; О.Бондажевська, вчитель історії ЕНВК №1; О.Сухов, вчитель предмету «Захист Вітчизни» ЕБГ «Гармонія». Вони представлятимуть Енергодар на обласному етапі конкурсу.