Новини‎ > ‎

Події 15.05.2015

опубліковано 15 трав. 2015 р., 05:22 Відділ інформації   [ оновлено 8 груд. 2016 р., 01:56 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

15.05.2015 під головуванням начальника управління комунальної власності міської ради О.Гордевича відбулася нарада з питання узаконення перепланувань у гуртожитках комунальної власності. Члени наради обговорили питання щодо значної кількості самовільних перепланувань житла у гуртожитках по пр.Будівельників, 3, 7 та по вул.Комсомольській, 5, внаслідок яких виник ряд проблем при оформленні документів на приватизацію цих житлових приміщень. Серед інших питань, розглянутих у ході засідання: прийом-передача до комунальної власності гуртожитків, які знаходяться на балансі ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” та ДТЕК Запорізька ТЕС; надання дозволів на перепланування житлових приміщень у гуртожитках та їх приватизація; потреба у будівництві соціального житла.

Соціальна політика

12-15.05.2015 на базі Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено ряд заходів, присвячених Дню матері та Міжнародному дню сім’ї. Серед них: виставка творчих робіт «Руками наших мам»; спільне засідання клубів «Подолання» та «Джерела надії»; захід «Родинне свято» для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Зі святом клієнтів центру привітав настоятель Свято-Богоявленського храму ієрей В.Брода. Свої виступи гостям подарували студія естрадного танцю «Едельвейс» та вихованці Школи волонтерів. Вироблені власноруч прикраси присутнім продемонструвала лауреат Міжнародного фестивалю творчості інвалідів «Повір в себе», X фестивалю творчості молоді «Ми - молоді, ми – рівні», Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя» Д.Ланкевич.

Представники громадської організації «Мистецтво життя» відвідали за місцем проживання та привітали сім’ю юнака-інваліда А.Андрієвського, вручивши грошову допомогу до свята.