Новини‎ > ‎

Події 15.04.2015

опубліковано 15 квіт. 2015 р., 06:34 Відділ інформації   [ оновлено 5 квіт. 2017 р., 23:00 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    15.04.2015 під головуванням депутата міської ради А.Міронова за участю 25 депутатів продовжила свою роботу чергова 34 сесія Енергодарської міської ради шостого скликання.
    Депутат І.Морщавка запропонував включити до порядку денного сесії додаткове питання щодо створення та затвердження Статуту комунальної аптеки.
    У ході сесії депутати затвердили Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища м.Енергодара, зміни до Програми охорони навколишнього середовища міста на 2015-2017 роки, а також Перелік заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання природних ресурсів, які фінансуються за рахунок коштів фонду охорони навколишнього середовища у 2015 році. Всі питання попередньо були детально опрацьовані депутатами під час роботи постійних комісій.
    Одне з основних питань, внесених до порядку денного, стосувалося обрання секретаря ради. За підсумками таємного голосування секретарем міської ради обрано заступника міського голови С.Холода.
    У роботі сесії оголошено перерву. Продовження сесії заплановано 16.04.2015 о 17.00.


Благоустрій міста та інвестиції

    15.04.2015 у виконавчому комітеті відбулася презентація Конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками» у рамках Стратегії соціального партнерства компанії ТОВ ДТЕК та громади м.Енергодара на 2013-2015 рр. Його метою є залучення громадськості до благоустрою міста, створення комфортних умов для його жителів.
    У ході засідання директор Агенції місцевого розвитку м.Енергодар В.Нецвітайло розповіла присутнім про умови проведення конкурсу, правила оформлення та подання заявок на участь, особливості проведення відбору кращих проектів. Заявки на участь приймаються до 6 травня. Серед них комісія визначить 10 проектів-переможців, на реалізацію яких буде надано фінансову підтримку від компанії ТОВ ДТЕК на загальну суму 200 тис. грн. (до 30 тис. грн. на один проект). Для отримання фінансування учасникам конкурсу необхідно представити власний внесок у розмірі не менш ніж 10% від запитуваної суми. Серед нововведень, запроваджених цього року — організація онлайн-голосування жителів міста за кращий проект.
    Положення про конкурс та зразок заявки на участь розміщені на офіційному-веб-сайті Енергодарської міської ради (www.en.gov.ua/konkurs-misto-svoiemi-rukami).