Новини‎ > ‎

Події 15.03.2016

опубліковано 15 бер. 2016 р., 07:16 Відділ інформації   [ оновлено 17 бер. 2016 р., 01:10 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
15.03.2016 відбулися засідання постійних комісій міської ради з питань соціального захисту та охорони здоров'я, а також з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища. Засідання комісій проходили у присутності учасників АТО, представників громадськості та ЗМІ. Депутатами були розглянуті питання, внесені до порядку денного чергової сесії міської ради, яку планується провести 18.03.2016. 
 
До постійної комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища звернулася керівник Центру допомоги учасникам АТО К.Стаценко. Вона надала депутатам протокольні рішення загальних зборів учасників АТО, які відбулися 13.03.2016. Рішення стосуються налагодження механізму відведення земельних ділянок УБД та членам їх сімей, зокрема, надання пріоритету родинам загиблих учасників АТО, учасникам бойових дій, які отримали інвалідність або поранення. 

            15.03.2016 відбулося чергове засідання штабу з питань підтримки та тимчасового розміщення переселенців. За інформацією управління праці та соціального захисту населення в Енергодарі у Єдиній інформаційній базі зареєстровано 992 сім'ї (1419 осіб), з них: 715 жінок, 436 чоловіків, 268 дітей. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» грошова допомога призначена 921 сім’ї. 
    Станом на 15.03.2016 до управління праці та соціального захисту населення звернулися 202 особи учасників АТО та членів їх сімей, які написали та зареєстрували заяви для надання допомоги. Всього зареєстровано 301 заяву, з них: 177 — щодо надання одноразової матеріальної допомоги; 121 - надання компенсації на житлово-комунальні послуги у розмірі 75% від їх вартості; 3 - надання компенсації матеріальної допомоги на зубопротезування та лікування. 
    З початку березня надано одноразову матеріальну допомогу 4 особам на суму 22048,00 грн.; на компенсацію на житлово-комунальні послуги – 6 особам на суму 4200,00 грн.; компенсацію на зубопротезування – 3 особам на суму 10439,00 грн.

Діалог влади з народом
15.03.2016 у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради депутат Запорізької обласної ради О.Сагайдачний провів особистий прийом громадян. Під час прийому звернулися 4 особи з питань, що стосувалися надання матеріальної допомоги, відкриття у місті гемодіалізного відділення, соціального захисту, ремонту покрівель. З усіх питань були надані вичерпні відповіді, деякі були поставлені на особистий контроль депутата для подальшого вирішення. 
  

Ювілейні дати
15.03.2016 керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.Біряк привітав з 95-річним ювілеєм учасника війни, почесного жителя міста Полнера Михайла Соломоновича. 
Михайло Соломонович родом з Одеської області. До лав Радянської армії був призваний у 1940 році. До 1944р. служив на Кавказі, в артилерійських військах. З 1949 року жив та працював у Волгограді. У 1971р. переїхав до Енергодара. Разом із Ремом Хенохом стояв у витоків будівництва міста та Запорізької ДРЕС, працював першим начальником відділу постачання управління будівництва. Нагороджений орденом “За мужність”. У 2011 році, з нагоди свого 90-річного ювілею, внесений до Книги почесних жителів міста Енергодара. 
Володимир Васильович побажав ювіляру міцного здоров'я, родинного благополуччя, довгих років життя, вручив квіти та пам'ятний подарунок. До привітань приєдналася голова Ради Енергодарської міської організації ветеранів Н.Іванісова. 
  
Культурне життя
 15.03.2016 у художній виставковій залі 
 за ініціативи Науково-методичного центру управління освіти відбулося святкове відкриття міського етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва дітей та учнівської молоді “Знай і люби свій край”. Відкрила захід заступник начальника управління освіти міської ради О.Ржевська. Вона висловила подяку учням  за прекрасні роботи, педагогам - за сприяння реалізації творчих задумів вихованців,  батькам - за підтримку та допомогу дітям.  
   Усього на конкурсі-виставці  представлено 504 роботи  учнів загальноосвітніх навчальних закладів та Центру дитячої та юнацької творчості в різних жанрах і техніках виконання: валяння вовни, плетіння бісеру, квілінг, конструювання літаків, вироби з тіста, фотомистецтво, живопис та інше.
    На заході були присутні учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних  навчальних закладів, педагоги, батьки та жителі міста.