Новини‎ > ‎

Події 15.02.2016

опубліковано 15 лют. 2016 р., 06:22 Відділ інформації   [ оновлено 15 лют. 2016 р., 06:23 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    15.02.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулася апаратна нарада, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний. Павло Олексійович поінформував про пріоритетні напрямки роботи міської влади, доповів про хід виконання важливих для життєдіяльності міста питань.
    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 19 звернень, з них: 1 — з урядової “гарячої лінії”, 4 — колективні, 1 — електронною поштою. Основна проблематика звернень, що надходили, стосувалася якості надання житлово-комунальних послуг (10), вирішення житлових питань (9), соціального захисту (3).
    Всі комунальні підприємства міста працюють у штатному режимі.

    15.02.2016 міський голова П.Музика здійснив прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 13 осіб. Основна тематика звернень  стосувалася якості роботи комунальних служб (4), покращення житлових умов (4), надання матеріальної допомоги (3). На всі запитання жителі міста отримали вичерпні відповіді.

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
    15.02.2016 з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся автопробіг воїнів-афганців по пам'ятних місцях та покладання квітів до пам'ятної стели.
    У актовій залі ЕНВК №1 відбувся мітинг-реквієм, присвячений 27-й річниці від дня виведення військ колишнього СРСР з Афганістану. Захід відкрився виконанням Державного Гімну України.
    У мітингу взяли участь міський голова П.Музика, депутати міської ради, представники адміністрації та профспілкових комітетів ВП “Запорізька АЕС” та ДТЕК Запорізька ТЕС, воїни-афганці, ветерани, учнівська молодь, громадськість та журналісти.
    - Низький уклін вам, дорогі афганці, за вашу мужність і відвагу, - розпочав свій виступ Павло Олексійович. - Сьогодні нам, як ніколи, необхідна єдність всіх патріотичних сил, всіх поколінь захисників України задля підтримки наших військовослужбовців, які обороняють цілісність держави.
       З промовою до присутніх звернулися старший офіцер мобілізаційного відділення Енергодарського об'єднаного міського військового комісаріату О.Веригін, помічник депутата Запорізької обласної ради В.Редьки О.Клімова, голова Енергодарської міської організації Українського Союзу ветеранів Афганістану С.Лакота, в.о. керівника департаменту по сервісах ДТЕК ЗаТЕС, депутат міської ради А.Карбасов.
    Міський голова вручив воїнам-афганцям пам'ятні медалі, подякував воїнам-інтернаціоналістам за подвиг, побажав міцного здоров’я та благополуччя.


    По завершенню мітингу присутні поклали квіти до пам'ятного знаку воїнам-афганцям Ю.Цапу та В.Олійнику.
    Військовослужбовці в/ч 3042 вшанували пам'ять полеглих бойовим салютом.
    У КДЦ ВП “Запорізька АЕС” для воїнів-афганців відбувся концерт авторської пісні запорізького барда, лауреата міжнародних фестивалів солдатської та афганської пісні, учасника бойових дій в Афганістані Ю.Шкітуна.
       
    08-17.02.2016 у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста проходитимуть тематичні уроки історії, виховні години, екскурсії до шкільних музеїв, тематичні фотовиставки, зустрічі з воїнами-афганцями та учасниками АТО, присвячені пам'ятній даті.
    15.02.2016 на базі Клубу юних моряків “Екватор” відбувся тематичний вечір “Свіча пам'яті. Сторінками афганської війни”.
    Протягом лютого у Центрі дитячої та юнацької творчості проходитиме виставка-репортаж “AFGAN: чужа війна – український рахунок”.