Новини‎ > ‎

Події 15.01.2016

опубліковано 15 січ. 2016 р., 05:41 Відділ інформації   [ оновлено 17 січ. 2016 р., 23:18 ]
    Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    15.01.2016 міський голова П.Музика за участю секретаря ради О.Гордевича та депутата міської ради І.Морщавки провів прес-конференцію з представниками місцевих ЗМІ, у ході якої надав роз'яснення стосовно подій, які відбувалися 13.01.2016 на комунальному підприємстві КП “ПКВ”.
    Павло Олексійович повідомив, що йому зранку зателефонувала виконувач обов'язків директора КП “ПКВ” А.Волкова та повідомила, що на підприємстві працюють представники правоохоронних органів у супроводі озброєного спецзагону, діяльність підприємства заблокована, здійснюється вилучення документів, комп'ютерної техніки, печаток та проводиться огляд особистих речей. З цього приводу жителям міста не надавалися комунальні послуги. Окрім того, перевірялися особисті мобільні телефони у керівництва підприємства. Також, із сейфу були вилучені кошти у розмірі 251 135 грн., що призначалися для виплати заробітної плати працівникам підприємства. Пізніше стало відомо, що слідчі дії проводились і за місцем проживання в.о. директора КП “ПКВ” А.Волкової, колишніх керівників комунального підприємства А.Коврижкіна та В.Соляника.
    Міський голова у своїй промові звернув увагу представників ЗМІ на неналежне виконання посадових обов'язків правоохоронними органами. Ситуація, що склалася за словами Павла Олексійовича: “Спонукає зробити певні висновки стосовно колишніх представників влади, які в цьому зацікавлені”.
    Присутній на зустрічі депутат міської ради І.Морщавка розповів про попередні результати роботи комісії з перевірки діяльності КП “ПКВ”, головою якої він є. Серед питань, озвучених обранцем народу, — завищення цін на закупівлю матеріалів для виконання певних робіт згідно з договорами.
    По завершенню міський голова відповів на запитання журналістів, що стосувались кадрових призначень, соціальної політики, роботи комунальних служб.

Молодіжна політика

    15.01.2016, з метою підтримки і розвитку талановитих обдарованих дітей та молоді міста, організації їх змістовного дозвілля, розвитку сучасної молодіжної культури у МПК “Сучасник” пройшов традиційний міський молодіжний конкурс танцювального та вокального мистецтва “Хіп-хоп ринг-2016”. У конкурсі взяли участь виконавці та творчі колективи міста та регіону, які змагалися у трьох номінаціях: реп, хіп-хоп та брейк-данс. Всі переможці були нагороджені сувенірами та подарунками від організаторів заходу.