Новини‎ > ‎

Події 15.01.2015

опубліковано 15 січ. 2015 р., 05:12 Відділ інформації   [ оновлено 15 січ. 2015 р., 05:12 ]
   Заходи до Дня жалоби в Україні
     15.01.2015, на виконання Указу Президента України від 14.01.2015 №17/2015 “Про оголошення в Україні Дня жалоби” о 12.00 біля адміністративної будівлі виконавчого комітету Енергодарської міської ради проведено хвилину мовчання на знак вшанування пам'яті загиблих мирних жителів у трагедії 13 січня під містом Волноваха Донецької області, а також пам'яті військовослужбовців, які загинули, захищаючи свободу та незалежність України під час АТО та всіх жертв терористичних злочинів. У заході взяли участь працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутати міської ради.
    З промовою до присутніх звернувся виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика.
    - Сьогодні весь світ сумує разом із Україною за жертвами загиблих від рук терористів. Це велика втрата не тільки для сімей загиблих, а й для всієї країни. Ми висловлюємо співчуття рідним і близьким усіх загиблих в бою за свободу і незалежність України, поділяємо їх скорботу і біль. На жаль, сьогодні нашій країні свобода, цілісність і незалежність дістаються величезною ціною. Але ми віримо, що боротьба українців за мир і незалежність увінчається перемогою, а Україна залишиться цілісною, неподільною, вільною та процвітаючою країною.
    На всіх підприємствах, установах, закладах освіти, культури, організаціях міста приспущено Державний Прапор України. Проведення всіх запланованих розважальних, масових та спортивних заходів скасовано.
    Текст Указу Президента України “Про оголошення в Україні Дня жалоби” розміщено на офіційному веб-сайті Енергодарської міської ради.