Новини‎ > ‎

Події 14.05.2015

опубліковано 14 трав. 2015 р., 06:07 Відділ інформації   [ оновлено 14 трав. 2015 р., 23:50 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    14.05.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося позачергове засідання виконавчого комітету  міської ради, на якому було розглянуто питання щодо обмеження продажу алкогольних напоїв під час проведення фестивалю польсько-української культури і кухні “Під єдиним небом” 16.05.2015.
       14.05.2015 під головуванням начальника управління комунальної власності міської ради О.Гордевича відбулася нарада з питання виділення земельної ділянки для  розширення міського кладовища. Члени наради обговорили проблему скорочення вільної території на кладовищі під місця для поховань, якої лишилося приблизно на один рік. Серед можливих варіантів вирішення проблеми фахівці розглянули можливість розширення вже існуючого кладовища або створення проекту нового. Управлінням містобудування та архітектури запропоновано земельну ділянку під розширення кладовища, яка відповідає всім санітарним та будівельним нормам. У зв'язку з тим, що зазначена територія має статус заказника та не внесена до Генерального плану міста членами наради було прийнято рішення створити ініціативну групу з депутатів міської ради, представників громадськості, спеціалістів та  повторно звернутися до Запорізької обласної ради з проханням винести на розгляд сесії облради питання щодо зміни меж та площі території ландшафтних заказників місцевого значення “Іванівський бір” та “Водянські кучугури”, розташованих на землях ДП “Кам'янсько-Дніпровське лісове господарство” в межах м.Енергодара. Після затвердження даного питання буде розпочато роботу над оформленням кошторисної документації для виділення земельної ділянки під міське кладовище.

Соціальна політика
    14.05.2015, спеціалістами та волонтерами Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді проведено вуличну акцію «СНІД: знати, щоб жити» до Всесвітнього Дня пам’яті осіб, померлих від СНІДу. Мета акції - підвищення інформованості населення про шляхи та методи зменшення поширеності ризику інфікування ВІЛ, формування позитивного ставлення до здорового способу життя. Волонтерами виготовлено та розповсюджено інформаційно-просвітницькі матеріали: листівки “Зупини лічильник” (300 прим.) та буклети «17 травня – День пам’яті людей, померлих від  СНІДу» (300 прим.). Акцією охоплено 300 жителів міста.