Новини‎ > ‎

Події 14.04.2016

опубліковано 14 квіт. 2016 р., 07:53 Відділ інформації   [ оновлено 15 квіт. 2016 р., 05:41 ]
Засідання Енергодарської міської ради
Згідно з розпорядженням міського голови від 04.04.2016 №105-р “Про скликання восьмої сесії міської ради” 14.04.2016 під головуванням міського голови П.Музики за участю 31 депутата розпочалася восьма сесія Енергодарської міської ради сьомого скликання.
  
Перед початком засідання міський голова повідомив про важливу для міста подію: Сергій Полулях, учасник Антитерористичної операції, який загинув 17 жовтня 2014 року під час атаки на Донецький аеропорт, посмертно нагороджений почесною відзнакою - орденом “За оборону країни”. У Запоріжжі відбулося вручення нагороди членам сім'ї загиблого героя. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять військовослужбовців, які віддали життя за свободу, територіальну цілісність та незалежність України.
За зразкове виконання службових обов'язків, мужність та самовідданість, проявлені під час служби у зоні АТО, Павло Олексійович вручив відзнаку “За службу державі” офіцеру Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України, капітану ІІІ рангу Ю.Літковцю. 
  
   Депутат від Партії Захисників Вітчизни І.Морщавка виступив із пропозицією підготувати звернення від імені міської ради до вищих правоохоронних органів України щодо ухилення обласних правоохоронних структур від розслідування розкрадань коштів на КП “Підприємство комунальної власності”. Під час його виступу невідомий чоловік із залу облив депутата зеленкою. Між учасниками інциденту сталася сутичка. Після втручання правоохоронців чоловіка вивели із зали. На даний час правоохоронними органами ведеться з'ясування мотивів провокації та визначення міри покарання причетної до конфлікту особи.
У зв'язку із резонансною подією міський голова оголосив перерву. О 12.30 за участю 30 депутатів сесія продовжила свою роботу. Іван Євгенович зачитав проект звернення до Національного антикорупційного бюро України щодо висловлення недовіри поліції міста та області. 
  
Павло Олексійович озвучив проект звернення Енергодарської міської ради до міністра внутрішніх справ України А.Авакова щодо вираження недовіри начальнику Кам'янсько-Дніпровського відділення поліції А.Петренчуку та його звільнення у зв'язку із невідповідністю займаній посаді.
До порядку денного було внесено 92 питання. Секретар ради О.Гордевич запропонував виключити з порядку денного сесії питання про затвердження Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища м.Енергодара, змін до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2015-2017 роки та змін до Переліку заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання  природних ресурсів, які фінансуються за рахунок коштів фонду охорони  навколишнього природного середовища у 2016 році, а також розглянути питання про затвердження на посаду заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету та про зміни у складі виконавчого комітету першими. Окрім того, Олег Іванович вніс пропозицію проголосувати за питання порядку денного від першого до п'ятидесятого шляхом “пакетного голосування”. Міський голова звернув увагу присутніх на той факт, що всі зазначені питання були детально розглянуті на засіданнях постійних комісій міської ради, які відбулися ще до 18 березня, а також на спільному засіданні постійних комісій 25 березня поточного року. 
           Тим не менш, проти такого рішення виступила частина присутніх на сесії депутатів від політичних партій “ВО “Батьківщина”, “Сильна Україна”, “Нова політика”, спробувавши заблокувати роботу сесії та заважаючи її проведенню: О.Кабанов, А.Анохін, М.Чорний, І.Леонтьєв, І.Сорока, Д.Барановський.
           У зв'язку з цим у роботі сесії оголошено перерву. Про продовження восьмої сесії міської ради буде повідомлено додатково. 
            Напередодні засідання міської ради, як повідомлялося раніше, місто з робочим візитом відвідав заступник голови Запорізької ОДА В.Тоцький. За словами обласного посадовця, попри всі негаразди, які сьогодні мають місце у КП “ПКВ”, місто заслуговує високої оцінки стосовно благоустрою, комфорту та чистоти.  Наразі існують домовленості між керівництвом міста та ВП “Запорізька АЕС” щодо реструктурізації боргу за спожиту теплову енергію КП “ПКВ”.

Інше
        14.04.2016 у виконавчому комітеті відбулася презентація Конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками», який проводиться у місті за підтримки компанії ТОВ ДТЕК. Його метою є залучення громадськості до благоустрою міста, створення комфортних умов для його жителів. 
У ході засідання директор Агенції місцевого розвитку м.Енергодар В.Нецвітайло розповіла присутнім про умови проведення конкурсу, правила оформлення та подання заявок на участь, особливості проведення відбору кращих проектів. Заявки на участь приймаються до 20 травня 2016 року. Серед них комісія визначить 10 проектів-переможців, на реалізацію яких буде надано фінансову підтримку від компанії ТОВ ДТЕК (до 30 тис. грн. на один проект). Для отримання фінансування учасникам конкурсу необхідно представити власний внесок у розмірі не менш ніж 10% від запитуваної суми. У рамках проекту здійснюватиметься онлайн-голосування жителів міста за кращий проект.
Положення про конкурс та зразок заявки на участь розміщені на сайті соціального партнерства http://spp-dtek.com.ua.