Новини‎ > ‎

Події 14-16.11.2015

опубліковано 16 лист. 2015 р., 05:24 Відділ інформації   [ оновлено 18 лист. 2015 р., 04:08 ]
 Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    16.11.2015 міський голова П.Музика провів апаратну нараду, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний. У ході наради були обговорені організаційні питання щодо  підготовки до відзначення у місті Дня Гідності та Свободи. План заходів з нагоди визначної дати затверджено відповідним розпорядженням міського голови. Серед основних заходів — проведення 20.11.2015 урочистих зборів у МПК “Сучасник”, покладання квітів до пам'ятного знаку “Герої нашого часу” та місць поховань енергодарців, які загинули у зоні АТО.
    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 13 звернень від жителів міста, з них 2 — на урядову “гарячу лінію”, 3 - колективних. Основна проблематика звернень стосувалася якості надання житлово-комунальних послуг, соціального захисту, працевлаштування, вирішення житлових питань.
    Всі комунальні підприємства міста здійснюють свою роботу у плановому режимі.
Гуманітарна політика
    14.11.2015 на базі ЕЗОШ №7 Науково-методичним центром управління освіти міської ради проведено щорічну акцію “День майбутнього студента”.
    Для відвідувачів було презентовано п’ятий випуск Довідника вищих навчальних закладів “Щорічні учасники акції “День майбутнього студента”. 
    Представники вищих навчальних закладів  І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації  Одеси,  Харкова,  Дніпропетровська, Кривого Рогу, Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська, Енергодара, Дніпрорудного ознайомили учнів старших класів із напрямками підготовки, факультетами, спеціальностями та умовами навчання. Випускники та їх батьки мали змогу поспілкуватися з викладачами, деканами факультетів ВНЗ, отримати відповіді на запитання щодо предметів, які необхідно складати під час ЗНО для вступу на конкретні спеціальності,  умов навчання,  можливостей майбутнього  працевлаштування.
    Всі матеріали, представлені ВНЗ, поповнять інформаційні стенди кабінетів профорієнтації навчальних закладів. Протягом навчального року на профорієнтаційних годинах, під час заходів місячника «Професійний орієнтир» старшокласники матимуть можливість більш детально ознайомитись з інформацією, яка їм знадобиться для вступу до вищих навчальних закладів.

Виставково-торговельна діяльність
        14.11.2015 на площі біля МПК “Сучасник” проведено ярмарок із продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки, у якому взяли участь товаровиробники Кам’янсько-Дніпровського, Мелітопольського, Велико-Білозерського, Херсонського, Василівського, Михайлівського районів, Запоріжжя та Енергодара, а також тепличний комбінат ВП “Запорізька АЕС”.