Новини‎ > ‎

Події 14-16.05.2016

опубліковано 16 трав. 2016 р., 05:36 Відділ інформації   [ оновлено 17 трав. 2016 р., 07:05 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    16.05.2016 міський голова П.Музика провів апаратну нараду, у ході якої були підведені підсумки роботи минулого тижня та визначені плани на поточний. Павло Олексійович поінформував про пріоритетні напрямки роботи міської влади, заслухав доповіді начальників відділів та управлінь про хід виконання важливих для життєдіяльності міста питань. 
    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 57 звернень, з них 3 — колективні, 1 — з урядової “гарячої лінії”, 3 — електронною поштою. Основна проблематика заяв стосувалася якості надання житлово-комунальних послуг (39), вирішення житлових питань (7), соціального захисту (2), земельних питань (2). Через інтерактивну платформу “Відкрите місто” надійшло 7 звернень, усі з яких опрацьовані відповідальними структурними підрозділами та закриті. 

    16.05.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулася нарада з питання щодо проведення призову на строкову та контрактну службу за участю заступника військового комісара Запорізького обласного військового комісаріату  Ю.Трофименка. 
    Юрій Павлович довів до відома присутніх інформацію про умови та порядок проходження військової служби, пільги та соціальні гарантії для військовослужбовців та членів їх сімей, розповів про порядок та умови відбору громадян на контрактну службу.
    Військовий комісар Енергодарського міського об'єднаного військового комісаріату С.Тищенко повідомив, що у визначений термін (10 днів з початку призовної кампанії 05.05.2016) до військового комісаріату не з’явилися на призовні дільниці 379 громадян. Ю.Трофименко розповів про досвід інших міст та районів області у проведенні роботи щодо розшуку ухильників від призову, зокрема, запропонував опублікувати імена порушників, долучити до роботи з їх розшуку працівників реєстраційної служби, управління праці та соціального захисту населення, Енергодарського відділення поліції, комунальні підприємства, налагодити тісний взаємозв'язок та обмін базами даних між всіма міськими службами. 
  
    Значну увагу було приділено питанню проведення широкої інформаційно-роз'яснювальної роботи по залученню громадян на військову службу за контрактом, підвищення конкурентоспроможності військової професії на ринку праці, донесення до населення її переваг, зокрема, підвищення грошового забезпечення, збереження соціальних та правових гарантій для військовослужбовців та членів їх сімей. Як зазначив заступник військового комісару області, грошове забезпечення військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом наразі складає від 7000 грн., залежно від військового звання, посади та вислуги років. 
    Підводячи підсумки наради, Юрій Павлович наголосив, що необхідно докласти всіх зусиль задля активізації роботи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, військового комісаріату по залученню військовозобов’язаних на контрактну службу.

         16.05.2016 під головуванням виконувача обов'язків міського голови В.Біряка відбулося засідання комітету з конкурсних торгів щодо оздоровлення дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, обдарованих та талановитих, які перебувають на обліку служби у справах дітей та відділу у справах сім'ї та молоді міської ради. Під час засідання проведено оцінку 5 пропозицій, що надійшли. Переможцем торгів визнано ТОВ "Меотіда ЛТД".  

            14.05.2016  клієнти Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у щорічному обласному фестивалі  для талановитих людей з обмеженими можливостями “Зоряні надії” (м.Запоріжжя). 
  
            Журі фестивалю відзначило високий професіоналізм Д.Ланкевич та А.Хорошевської, які представили на виставці декоративні вироби з бісеру. Дівчата отримали дипломи переможців фестивалю та пам'ятні подарунки. Серед інших робіт, представлених енергодарцями на творчому фестивалі, були виготовлені із зерен кави вироби Є.Дубрової, присвячені тематиці “З Україною в серці”, а також роботи О.Сидоренка та О.Тарасова, виготовлені за допомогою сучасних технік:декупаж, стімпанк та кінусайга.  Серед аматорів сцени вперше розкрила свої таланти М.Єчкало, яка вразила присутніх своєю майстерністю виконання музичних творів на балалайці та домбрі.  
   
    14.05.2016, у рамках Комплексної міської програми підтримки дітей, молоді, сім'ї та гендерного паритету на 2016-2019 роки, у дитячо-розважальному комплексі “Островок” проведено міський святково-соціальний захід до Міжнародного дня сім'ї. Участь у заході взяли 45 дітей з багатодітних сімей, в тому числі, з сімей учасників бойових дій у зоні АТО та переселенців зі східних областей України. 
    Учасників заходу привітала начальник відділу у справах сім'ї та молоді міської ради Г.Аніканова. Для дітей була підготовлена ігрова розважальна програма, по завершенню якої всі отримали солодкі подарунки.