Новини‎ > ‎

Події 14-16.03.2015

опубліковано 16 бер. 2015 р., 07:58 Відділ інформації   [ оновлено 28 лист. 2016 р., 01:15 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    16.03.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради П.Музики за участю 25 депутатів продовжила свою роботу чергова 34 сесія Енергодарської міської ради шостого скликання.
    На початку засідання Павло Олексійович виніс пропозицію - питання, які попередньо були детально опрацьовані депутатами під час роботи постійних комісій, розглянути першими. Питання перерозподілу бюджетних коштів, а також питання про надання згоди на прийняття до комунальної власності адміністративної будівлі виконавчого комітету з мережами та інфраструктурою вирішили розглянути останніми.
    У ході сесії депутати заслухали звіти про хід виконання у 2014 році міських програм, а також затвердили ряд нових програм та зміни до діючих. Рішенням міської ради затверджено Комплексну програму забезпечення правопорядку, оборони міста та організації мобілізаційної роботи на 2015 рік; Програму розвитку та удосконалення медичної допомоги на 2015-2017рр.; зміни до Програми розвитку культури міста на 2013-2017рр., Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства на 2013-2015рр. та ін.
    Окрім того, депутати затвердили ставки місцевих податків: транспортного, акцизного, нормативу відрахування частки прибутку для підприємств комунальної власності, податку на нерухоме майно.
     У роботі сесії оголошено перерву. Про дату продовження сесії буде повідомлено додатково.

Релігія
    16.03.2015 на території СМСЧ №1 настоятель храму на ім'я ікони Божої Матері “Призри на смирення”, благочинний мітрофорний протоієрей о.Володимир Іваненко провів молебень на призвання Божої допомоги та благодаті Святого Духу на будівництво храму на честь Святителя Луки Кримського. Участь у заході взяли виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика та перший заступник міського голови І.Самойдюк, духовенство, медичні працівники та парафіяни міста.

    Павло Олексійович звернувся до присутніх зі словами привітання, побажав енергодарцям духовного процвітання, здоров'я та Божого благословення.
    Молебна кімната-каплиця на честь Святителя Луки Кримського Запорізької єпархії УПЦ існує у приміщенні фізіотерапевтичного відділення у водогрязелікарні СМСЧ №1 з 2011р. Настоятель каплиці — протоієрей о.Григорій Гнатюк.     
Громадська діяльність
    14.03.2015 енергодарські активісти зустріли з пологового будинку громадянську дружину Ірину енергодарського героя Сергія Полуляха, який загинув у зоні АТО, обороняючи Донецький аеропорт. Вночі 10.03.2015 дівчина народила донечку Карину. Привітати близьких загиблого військовослужбовця прийшли представники громадських формувань “Народний захист”, “Ніхто крім нас”, волонтерської ініціативи “UАрмія”, журналісти, жителі міста.