Новини‎ > ‎

Події 13.10.2015

опубліковано 13 жовт. 2015 р., 04:58 Відділ інформації   [ оновлено 27 черв. 2017 р., 00:06 ]
Заходи до Дня захисника України
    13.10.2015, напередодні святкування Дня захисника України, біля ЕЗОШ №2 пройшла урочиста лінійка з покладанням квітів до пам’ятного знака «Герої нашого часу». До учасників заходу звернулись виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод, командир військової частини №3042 Національної гвардії України І.Рибак та учасник бойових дій, голова громадської організації “Об‘єднання учасників АТО та волонтерів” К.Табакаєв. Пам'ять загиблих героїв присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятного знака.

    По завершенню заходу делегація на чолі із Сергієм Федоровичем відвідала міське кладовище та взяла участь у церемонії покладання квітів до місць поховання енергодарців, загиблих у зоні АТО - Сергія Полуляха, Олександра Щурова та Олександра Мидловця.

    13.10.2015 перший заступник міського голови І.Самойдюк відвідав осінній ярмарок, під час якого була проведена акція “Каравай захиснику України”, організована працівниками ВП “Запорізька АЕС” ДП НАЕК “Енергоатом”.  У заході взяли участь 12 структурних підрозділів станції. Переможці отримали Грамоти за активну участь у проведенні акції. По закінченню ярмарку командирам військових частин №3033 та №3042 були передані караваї та кулінарні вироби.

    13.10.2015 у МПК “Сучасник” відбулися Урочисті збори та святковий концерт до Дня захисника України. Свято розпочалося Державним Гімном України. З вітальним словом до військовослужбовців звернувся виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод, який подякував бійцям за гідну службу та оборону цілісності, свободи та незалежності України. До привітань приєдналися перший заступник міського голови І.Самойдюк, депутат Запорізької обласної ради О.Бабіч, заступник генерального директора з кадрів та соціального розвитку ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” О.Кривцов та настоятель храму на ім'я ікони Божої Матері “Призри на смирення” о.Володимир.
    Пам'ятним подарунком міського голови за активну громадську діяльність, волонтерську роботу, підтримку військовослужбовців Збройних Сил України, збір та надання їм гуманітарної допомоги нагороджено  учасника бойових дій, голову громадської організації “Об‘єднання учасників АТО та волонтерів” К.Табакаєва.
    За старанність, проявлену під час виконання службових обов‘язків, сумлінне несення служби та з нагоди Дня захисника України Почесними грамотами Енергодарської міської ради та Листами подяки міського голови відзначено особовий склад 4-го патрульного батальйону військової частини 3033 Національної гвардії України та військової частини 3042 Національної гвардії України.
    Листами подяки міського голови за активну громадянську позицію, патріотизм, захист незалежності, суверенітету і територіальної цілісності держави, сумлінне несення служби та з нагоди Дня захисника України нагороджено учасників бойових дій.
    Представник командування 40-ї окремої артилерійської бригади, капітан С.Істомін вручив медаль “За гідність та патріотизм” першому заступнику міського голови І.Самойдюку. Цієї нагороди Іван Гнатович удостоєний за великий внесок у зміцнення обороноздатності української армії, регулярну продовольчу та фінансову допомогу бійцям у зоні АТО. Заохочувальними відзнаками начальника генерального штабу головнокомандувача Збройних Сил України були відзначені військовослужбовці, звільнені з лав Збройних Сил України, які залучались і брали безпосе
редню участь в АТО та отримали статус учасника бойових дій.
    Світлу пам'ять українців, які загинули захищаючи цілісність та незалежність України, присутні вшанували хвилиною мовчання.
    Свої виступи глядачам подарували творчі колективи міста.
      
    13.10.2015 біля пам’ятного знака «Героям нашого часу» відбувся патріотичний вечір «Концерт зі свічками в руках», присвячений відзначенню Дня захисника України. Організатори заходу - активісти громадської організації «Об'єднання учасників АТО та волонтерів». Головним гостем заходу став Піаніст з Майдану, який пише музику на честь побратимів, живих та полеглих в боях за батьківщину. Свої виступи присутнім також подарувала учнівська молодь, яка вже встигла стати улюбленцями патріотичної громади Енергодара та фольклорний колектив «Надвечір`я». Організатори вечора продемонстрували присутнім фільм «Війна заради миру», який зняли бійці полку «Азов». На завершення учасники заходу поклали квіти та поставили свічки до підніжжя пам’ятного знака, а потім посадили два перших деревця майбутньої алеї Слави, як символ вічної благодатної пам'яті про героїв, загиблих та живих.  
  
    13.10.2015 в ЕМЦСССДМ відбувся святковий захід «Осіння фантазія», присвячений відзначенню Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Організаторами заходу виступили  волонтери центру - члени клубу взаємопідтримки батьків дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Джерела надії». Для гостей свята проводились конкурси та козацькі розваги. Увазі присутніх був представлений виступ творчої групи клубу для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Подолання».