Новини‎ > ‎

Події 13.06.2015

опубліковано 13 серп. 2015 р., 06:46 Відділ інформації   [ оновлено 23 черв. 2017 р., 01:38 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    13.08.2015 під головуванням першого заступника міського голови І.Самойдюка, за участю підприємців, представників Енергодарської ОДПІ, керівників банківських установ міста відбулася нарада з питання розробки міської програми розвитку підприємництва та створення нових робочих місць.   Іван Гнатович зазначив, що актуальною проблемою ринку праці в Енергодарі залишається монопрофільність міста — супутника Запорізької АЕС та Запорізької ТЕС. Одним зі шляхів вирішення даної проблеми є створення на місцевому рівні привабливих умов для розвитку підприємництва, стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу, формування сприятливого підприємницького середовища, залучення інвестицій.
    У ході наради було вирішено розробити міську програму розвитку підприємництва та створення нових робочих місць, реалізація якої дозволить забезпечити формування конкурентноспроможного середовища щодо пропозиції товарів та послуг, підвищення їх якості, створення нових робочих місць, збільшення надходжень до місцевого бюджету.

    13.08.2015 начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор міста В.Знахуренко провела зустріч з демобілізованими учасниками Антитерористичної операції з питання щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів їх сімей. Віра Анатоліївна розповіла про перспективну забудову міста, передбачену Генеральним планом м.Енергодара. На 2016 рік заплановано розробку детального плану мікрорайону №7 та мікрорайону №10-а. Територію мікрорайону №10-а вздовж дороги на водозабір планується відвести для індивідуального житлового будівництва. За результатами обговорення вирішено підготувати колективне звернення від учасників АТО до Енергодарської міської ради з проханням виділити земельні ділянки для бійців при забудові нового мікрорайону на цій території.

13.08.2015 Енергодарським міським Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено телефонну «гарячу лінію» з питань соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей. На “лінію” надійшло 2 звернення, що стосувалися пільг учаснику АТО та працевлаштування у місті після демобілізації. На питання надали вичерпні відповіді директор територіального центру УПСЗН О.Мозжиліна та директор міського центру зайнятості І.Солдатенко.