Новини‎ > ‎

Події 13.05.2016

опубліковано 13 трав. 2016 р., 05:14 Відділ інформації   [ оновлено 18 трав. 2016 р., 21:32 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
     13.05.2016, згідно з розпорядженням міського голови від 10.05.2016 №151-р, було заплановано продовження восьмої сесії Енергодарської міської ради сьомого скликання. На момент початку сесії у залі зареєструвалися 17 депутатів з 34. На засідання у повному складі не з'явилися представники  фракції “Батьківщина”, депутати від політичних партій “УКРОП”, “Нова політика”, “Сильна Україна”, а також 3 депутати від БПП “Солідарність”. Через відсутність кворуму міський голова оголосив про перенесення засідання міської ради. 
  
    Павло Олексійович прокоментував та дав власну оцінку ситуації, яка склалася у депутатському корпусі. До порядку денного сесії внесено 92 вкрай важливих для міста питання, зокрема тих, що стосуються затвердження ряду міських програм, внесення актуальних змін до рішень міської ради, земельних питань, тощо. Але через систематичне саботування частиною депутатів засідань сесії вирішення цих питань вкотре переноситься на невизначений термін. Міський голова приніс вибачення жителям міста, працівникам бюджетних установ та закладів, які змушені потерпати через блокування роботи сесії. 
         До міського голови та присутніх депутатів міської ради від імені працівників міського палацу культури “Сучасник” звернулася заступник директора закладу Т.Реброва. Вона повідомила, що працівники МПК  протягом кількох місяців не отримують виплат за вислугу років, премій з нагоди державних свят. Натомість, зазначила Тетяна Андріївна, за результатами проведеної обласної комісійної перевірки енергодарський палац культури визнано одним з найкращих в області. Заступник директора висловила обурення затримкою вирішення важливого питання та повідомила, що у разі подальшого ігнорування інтересів працівників культури вони проведуть масовий протестний захід для жителів міста з поіменним озвученням прізвищ депутатів, які ігнорують засідання сесій.
  
    Павло Олексійович поінформував присутніх, що на сьогодні вже підготовлені результати аудиту фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств “Ритуал” та “Підприємство комунальної власності”, які будуть передані для роботи та проведення відповідних розслідувань правоохоронним органам. Міський голова висловив надію на оперативну та плідну роботу слідчих та правоохоронних органів, а також вкотре наголосив на важливості налагодження ефективного діалогу між депутатами задля забезпечення стабільної роботи міських служб та прийняття важливих для життєдіяльності міста питань.
    Про дату продовження сесії буде повідомлено додатково. 

Гуманітарна політика
    
З метою виявлення і підтримки творчо обдарованої молоді, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування   13.05.2016  Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради проведено фінал міського конкурсу  «Лідер  року - 2016», у якому взяли участь  7 лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів міста.
        Конкурсанти разом із групами підтримки продемонстрували свої організаторські, творчі, інтелектуальні здібності,  лідерський потенціал та вміння захищати власний соціальний проект. 
        За рішенням журі переможцем   міського конкурсу «Лідер року-2016» стала учениця  10  класу  ЕЗОШ №7 В.Бабич.
        Всі  учасники міського конкурсу «Лідер року-2016» були нагороджені  грамотами управління  освіти Енергодарської міської ради та подарунками.
  
    Спортивне життя
            13.05.2016 у спортивно-оздоровчому комплексі ВП “Запорізька АЕС” відбулося відкриття обласної спартакіади серед збірних команд міст та сільських районів. У змаганнях взяли участь команди Енергодара, Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя та районів Запорізької області. Спортсменів привітали голова комітету з фізичної культури та спорту міської ради О.Фінько та директор КЗ “Обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Запорізької обласної ради  О.Рибченко, побажали перемог та нових спортивних рекордів. 
            Змагання проходили у таких видах спорту, як спортивне орієнтування, волейбол та шахи. За результатами спартакіади команда Енергодара посіла перші місця у змаганнях з шахів та спортивного орієнтування.