Новини‎ > ‎

Події 13.05.2015

опубліковано 13 трав. 2015 р., 04:08 Відділ інформації   [ оновлено 27 груд. 2016 р., 22:39 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    13.05.2015 у виконавчому комітеті міської ради відбулася прес-конференція з призерами Чемпіонату України з боксу серед юніорів — вихованцями Енергодарської дитячої юнацько-спортивної школи з боксу ім.В.Манзулі А.Пригодою та М.Капленком, а також їх тренерами А.Марієнком та С.Василенком.

    Чемпіонат, який проходив у м.Хмельницькому 28 квітня-3 травня, зібрав понад 200 боксерів з усіх областей України. Перемогу у своїй ваговій категорії 64 кг здобув Артур Пригода, який є 9-кратним чемпіоном України та 3-кратним чемпіоном Європи з боксу. У півфіналі Артур переміг суперника із рахунком 3:0, а у фіналі виборов перемогу у спортсмена з Херсонської області. За підсумками Чемпіонату спортсмен увійшов до складу молодіжної збірної з боксу та представлятиме країну на провідних світових та європейських змаганнях. М.Капленко виборов бронзову медаль Чемпіонату у своїй ваговій категорії 69 кг.

    З перемогою хлопців привітав перший заступник міського голови І.Самойдюк. Він вручив боксерам Листи подяки міського голови та пам'ятні подарунки від виконавчого комітету Енергодарської міської ради, подякував за самовіддану працю та гідний результат, побажав нових спортивних досягнень та волі до перемоги. По завершенню зустрічі чемпіони відповіли на запитання журналістів.

    13.05.2015 перший заступник міського голови І.Самойдюк провів зустріч з журналістами. Запитання, які надійшли від ЗМІ на адресу міської влади, стосувалися роботи комунальних служб, графіків ремонтів покрівель житлових будинків, тарифоутворення на комунальні послуги, проведення ямкового ремонту вуличних доріг, роботи громадських туалетів, освітлення біля навчальних закладів, вирубки та поливу зелених насаджень, охорони правопорядку у місті під час проведення заходів до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Іван Гнатович високо оцінив роботу правоохоронних органів щодо забезпечення громадського порядку у місті, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, та запевнив журналістів, що суспільно-політична ситуація у місті знаходиться під пильним контролем спецслужб, правоохоронців та міської влади.